Nový vzhled a chuť veřejnosti v restauraci Irie v PleasureMed

Ve West Hollywoodu se nachází první místo v jižní Kalifornii, které vítá konzumní salony a restaurace pro uživatele drogy, a je to skvělé místo k návštěvě, pokud si chcete udělat malou výletní dovolenou s využitím konopí ve Spojených státech. Měl jsem tu čest být pozván do Irie v PleasureMed, salónu, restaurace a dispensáře, které se otevřel v říjnu a jehož tvůrci jsou zasněžení myšlenkami za staromódním obchodem s pozitivním přístupem k sexu Pleasure Chest. Ten je hned vedle, stejně jako jejich nový koktejlový bar Holy Water, protože alkohol a konopí nemohou být na jednom místě servírovány.

V restauraci Irie je “letecký personál”, který kombinuje předem natyčené jointy a nápoje s obsahem THC s neinfikovanými, ale silně konzumními občerstveními. Spojovali jsme si hořčicovou pizzu s hovězím ndujou a sýrem fontina s předem natyčeným jointem Zombae Abduction a bylo to zábavným způsobem stráveným večerem.

Ve výjimečném Playgroundu Lucky Mizu

Stejně fascinující a neobvyklá je i nově otevřená restaurace Poltergeist v oblasti Echo Park. V Button Mash najdete to, co před jídlem nazývám experimentálním punkovým kavárním místem. Button Mash je bar s vintage arkádovými hrami, pinbally, skee-ball a šílenou hrou Pac-Man “Chompionship”, kterou jsem nikdy neviděl. Šéfkuchař Diego Argoti má ten druh kulinářské imaginace, který by byl ve Zátoce dobře přijímán, a pracuje jak na papíře, tak na talíři. Mohu potvrdit, že pokrmy jako medové vlašské vlašské krevety z Nového Kaledonie s celerovou kewpie, kandovanými vlašskými ořechy, piškotová panna cotta a křupavý rýžový salát, stejně jako karotkový dort s tres leches s fialovým esovacím dortem se sýrovou maďarskou zmrzlinou z bambusového kmene a thaitským čertenkovým čajem, chutnají tak skvěle, jak zní.

Poltergeist není tichým místem k jídlu; je zde kavalkáda lidí, kteří se baví, zvuky ozvučení a hudba, která je příjemná ne všem, ale mně rozhodně ano. Sleduji Argotiho práci již několik let, od doby, kdy provozoval své chaotické Estrano pop-upy s hudbou v parkovišti Button Mash během pandemie, a líbí se mi, že na menu Poltergeista se dozvíte jméno všech lidí na této straně kuchyně – mnoho z jeho kolegů začalo s ním dobrovolně spolupracovat během Estrano událostí.

Jen nedávno jsem se dozvěděl, že menu v Poltergeistu končí ve 21:00, ale Argoti také navrhl barové menu, které je k dispozici po celou noc v Button Mash. Nabídka nemá tak složité názvy, ale nedopouštějte se toho – stále stojí za to. Ochutnali jsme veganský burger s žampionovou duxelou, který je tradiční francouzský pokrm z houbiček, a mísu s tlustými a křupavými hranolkami z parmského sýra s konfitovaným česnekem a aioli. 1391 Sunset Blvd., Echo Park

1. Co je Irie v PleasureMed?

Irie v PleasureMed je salón, restaurace a dispensář v West Hollywoodu, který vítá konzumní salony a restaurace pro uživatele drogy a kombinuje konopí s neinfikovanými občerstveními.

2. Kdy se Irie v PleasureMed otevřel?

Irie v PleasureMed se otevřel v říjnu.

3. Kdo jsou tvůrci Irie v PleasureMed?

Tvůrci Irie v PleasureMed jsou myšlenkami za staromódním obchodem s pozitivním přístupem k sexu Pleasure Chest.

4. Co je “letecký personál” v restauraci Irie?

“Letecký personál” v restauraci Irie kombinuje předem natyčené jointy a nápoje s obsahem THC s neinfikovanými, ale silně konzumními občerstveními.

5. Jaká jídla si mohu vychutnat v restauraci Irie?

V restauraci Irie si můžete vychutnat například hořčicovou pizzu s hovězím ndujou a sýrem fontina.

Definice klíčových termínů

Konzumní salony – místa, která vítají uživatele drogy a kombinují užívání drog s poskytováním jídla nebo jiných služeb.

Dispensář – zařízení, kde se prodávají legální léčebné nebo rekreační drogy, jako například konopí.

THC – zkratka pro tetrahydrokanabinol, psychoaktivní složku konopí.

Navrhované související odkazy

Pleasure Chest – Oficiální stránka Pleasure Chest, staromódního obchodu s pozitivním přístupem k sexu.

Button Mash – Oficiální stránka Button Mash, kavárny s vintage arkádovými hrami.