Insiders at The Simply Good Foods Company (NASDAQ:SMPL) Engage in Selling Activities

V minulém roce byla provedena významná kupní společnost The Simply Good Foods Company (NASDAQ:SMPL), která mohla upoutat pozornost akcionářů. Při analýze obchodů doporučujeme se zaměřit spíše na nákupy než na prodeje, protože ty druhé mohou vést k nejednoznačné interpretaci. Nicméně akcionáři by se měli pečlivěji podívat, pokud několik insiders prodává své akcie v určitém časovém období.

Přesně takovou situaci jsme pozorovali u společnosti Simply Good Foods, když za posledních dvanáct měsíců její nezávislý ředitel Brian Ratzan prodal akcie v hodnotě 11 milionů dolarů za cenu 37,78 dolaru za akcii. Je tedy zřejmé, že insider se rozhodl prodat za přibližně současnou cenu 35,46 dolaru. I když prodej akcií insiderem může být negativním signálem, je ještě negativnější, pokud jsou akcie prodávány za nižší cenu. Vzhledem k tomu, že prodej proběhl za současných cen, vyvolává to mírné obavy, ale není to zásadní problém.

Celkově řečeno, v posledním roce insiders společnosti Simply Good Foods prodali více akcií, než nakoupili. Na následujícím grafu můžete vidět insider transakce (od společností i jednotlivých osob) za poslední rok. Pokud chcete vědět přesně, kdo prodal, za kolik a kdy, stačí kliknout na náš graf níže!

Insiders společnosti Simply Good Foods prodávají akcie. Během posledních tří měsíců insiders prodali akcie v hodnotě 141 tisíc dolarů a nezaznamenali jsme žádné nákupy. S ohledem na to je těžké tvrdit, že všichni insiders považují akcie za výhodnou koupi.

Podíl insiders ve společnosti Simply Good Foods může poskytnout informace o tom, zda se jejich zájmy shodují s běžnými akcionáři. Vysoký podíl insiders vlastněnými akciemi často znamená, že vedení společnosti více dbá o zájmy akcionářů. Insiders společnosti Simply Good Foods vlastní akcie v hodnotě přibližně 330 milionů dolarů, což představuje 9,3% podíl ve společnosti. Tento vysoký podíl insiders mě přesvědčuje, že vedení společnosti přemýšlí o nejlepším zájmu akcionářů.

Insider transakce ve společnosti Simply Good Foods nám říkají, že insiders prodávali akcie, ale neprováděli žádné nákupy. Zohlednění dlouhodobého horizontu nám příliš nepomáhá. Na pozitivní straně Simply Good Foods vydělává peníze a zvyšuje zisky. Společnost se chlubí vysokým podílem insiders, ale historie prodeje akcií nás trochu zdržuje.

Samozřejmě, že nejdůležitější je budoucnost. Pokud vás zajímá společnost Simply Good Foods, měli byste se podívat na tuto bezplatnou zprávu o analýze odhadů analytiků pro společnost. Samozřejmě, Simply Good Foods nemusí být tou nejlepší akcií k nákupu. Proto byste mohli mít zájem o tuto bezplatnou sbírku vysoce kvalitních společností.

Otázky a odpovědi (FAQ):

1. Jaká společnost nedávno provedla významnou akvizici?
– The Simply Good Foods Company (NASDAQ:SMPL) nedávno provedla významnou akvizici.

2. Co by mohlo vést k nejednoznačné interpretaci při analýze obchodů?
– Prodej akcií insiders za nižší cenu než současná cena.

3. Jaký insider společnosti Simply Good Foods prodal akcie a za jakou cenu?
– Nezávislý ředitel Brian Ratzan prodal akcie v hodnotě 11 milionů dolarů za cenu 37,78 dolaru za akcii.

4. Jaké obavy vyvolává prodej akcií insiders za současných cen?
– Prodej akcií insiders za současných cen vyvolává mírné obavy, ale není to zásadní problém.

5. Jaké informace může poskytnout podíl insiders ve společnosti?
– Vysoký podíl insiders ve společnosti naznačuje, že vedení společnosti dbá na zájmy akcionářů.

6. Jaký podíl insiders ve společnosti Simply Good Foods vlastní akcie?
– Insiders ve společnosti Simply Good Foods vlastní akcie v hodnotě přibližně 330 milionů dolarů, což představuje 9,3% podíl ve společnosti.

7. Jaké informace nám poskytují insider transakce ve společnosti Simply Good Foods?
– Insider transakce ve společnosti Simply Good Foods naznačují, že insiders prodávali akcie, ale neprováděli žádné nákupy.

8. Jaké faktory by měli být zohledněny při posuzování perspektivy společnosti?
– Perspektiva společnosti by měla být posuzována z hlediska budoucnosti, výdělkové schopnosti a ziskovosti.

9. Jaké další informace o společnosti Simply Good Foods mohou být užitečné?
– Bezplatná zpráva o analýze odhadů analytiků pro společnost Simply Good Foods může poskytnout užitečné informace.

10. Kde mohu najít další vysoce kvalitní společnosti ke zhodnocení?
– Můžete se podívat na bezplatnou sbírku vysoce kvalitních společností.