Karibská konference o systémech potravinového zásobování

Karibská konference o systémech potravinového zásobování, organizovaná společností Virgin Islands Good Food, se uskuteční od pondělí 19. února do středy 21. února v budově Great Hall na kampusu UVI Albert A. Sheen na ostrově St. Croix. Toto historické události si klade za cíl spojit farmáře, pracovníky na přední linii, partnery a spojence z Amerických Panenských ostrovů, karibského regionu a Spojených států, aby společně vytvářeli vztahy, sdíleli znalosti a zdroje a strategicky plánovali vývoj odolnějšího potravinového systému v tomto území.

Konference o systémech potravinového zásobování direkt navazuje na 52. ročník zemědělského a potravinového trhu, který se konal od 17. do 19. února. Hlavní aktivity a panely konference jsou naplánovány na úterý 20. února a středu 21. února, předchází jim neformální setkání s možností navázání kontaktů v pondělí večer od 19:00 v restauraci LEVELS v Christianstedu.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni k účasti na konferenci. Vstupenky za 100 dolarů na osobu lze zakoupit na www.islandfoodsummit.com. Cena zahrnuje přístup ke všem aktivitám konference ve středu a ve čtvrtek, stejně jako ranní a polední catering zaměřený na farmy. V ceně vstupenky je zahrnuté i setkání s rauty v pondělí večer v Christianstedu, na kterém budou podávány hors d’œuvres. Vstupenky na večeře v úterý a ve středu jsou prodávány samostatně za 75 dolarů a lze je zakoupit online.

Inaugurační karibská konference o systémech potravinového zásobování představuje první akci svého druhu zaměřenou na potravinový systém tohoto území. Tato průkopnická událost si klade za cíl klást důraz na hlasy, zkušenosti a odborné znalosti farmářů a producentů amerických Panenských ostrovů a zároveň předvést pokrok ve vývoji zemědělství a ochraně přírodních zdrojů.

Kromě významných hostů a partnerů z renomovaných organizací, jako je USDA, National Black Food and Justice Alliance, Southeastern African American Farmers Organic Network (SAAFON), Rural Advancement Foundation Int’l (RAFI), University of Iowa Extension, Hawai’i Good Food Alliance a dalších, se na panelech konference připojí také farmáři a producenti z amerických Panenských ostrovů.

Témata konference zahrnují například:
– Budování úspěchu: Založení regionálního potravinářského podnikového centra USDA
– Využívání silných stránek pro dosažení většího dopadu: Nedílná vazba přesoborové spolupráce v potravinových systémech
– Budování kapitálu: Posilování farmářů pro odolné potravinové systémy
– Lehonaučení na přípravu: Mitigování reakcí na katastrofy v potravinovém systému amerických Panenských ostrovů
– Navigace ve výzkumu v zemědělství a maximalizace příležitostí prostřednictvím zemědělských programů
– Program rozvoje pracovní síly v oblasti ochrany přírody a budování budoucnosti: Zapojení mládeže do práce v potravinových systémech.

Nad konferencí o systémech potravinového zásobování bude středeční večer ve 19:00 vyvrcholením speciální benefiční večeře v Ha’ Penny Beach Club. Vstupenky na benefiční večeři jsou k dispozici za cenu 75 dolarů a lze je zakoupit na islandfoodsummit.com jak pro účastníky konference, tak pro širší veřejnost. Večeře bude spojovat zážitek z vynikajícího jídla s místními potravinami s pocitem uspokojení z budování a udržování sítí, které podporují potravinový systém amerických Panenských ostrovů.

Další informace o této události a kompletní seznam řečníků, příležitosti k ponoření se do zážitků a diskusí na panelech konference je možné nalézt na oficiálních webových stránkách konference na www.islandfoodsummit.com.

Pro dotazy ohledně konference se obraťte na společnost Virgin Islands Good Food na [email protected] nebo zavolejte na číslo 727-8443.

FAQ section:

1. Kdy a kde se koná Karibská konference o systémech potravinového zásobování?
Konference se koná od pondělí 19. února do středy 21. února v budově Great Hall na kampusu UVI Albert A. Sheen na ostrově St. Croix.

2. Kdo konferenci organizuje?
Konferenci organizuje společnost Virgin Islands Good Food.

3. Které aktivity a panely jsou plánovány na konferenci?
Hlavní aktivity a panely konference jsou naplánovány na úterý 20. února a středu 21. února.

4. Jaké je téma konference?
Hlavním tématem konference je vytváření odolnějšího potravinového systému v Karibiku.

5. Jak lze zakoupit vstupenky na konferenci?
Vstupenky za 100 dolarů na osobu lze zakoupit na webových stránkách www.islandfoodsummit.com.

6. Co je zahrnuto v ceně vstupenky?
Cena vstupenky zahrnuje přístup ke všem aktivitám konference ve středu a ve čtvrtek, stejně jako ranní a polední catering zaměřený na farmy. V ceně vstupenky je zahrnuté i setkání s rauty v pondělí večer v Christianstedu.

7. Jsou vstupenky na večeře prodávány samostatně?
Ano, vstupenky na večeře v úterý a ve středu jsou prodávány samostatně za 75 dolarů a lze je zakoupit online.

8. Kdo se může účastnit konference?
Všichni zájemci jsou srdečně zváni k účasti na konferenci.

9. Jaké jsou hlavní témata konference?
Hlavní témata konference zahrnují budování regionálního potravinářského podnikového centra, spolupráci v potravinových systémech, posilování farmářů pro odolné potravinové systémy, zvládání reakcí na katastrofy v potravinovém systému, výzkum v zemědělství a zapojení mládeže do práce v potravinových systémech.

10. Kde je možné nalézt další informace o konferenci?
Další informace o konferenci, seznam řečníků a možnosti účasti jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách konference na www.islandfoodsummit.com.

Důležité termíny:

– Karibská konference o systémech potravinového zásobování: Konference zaměřená na vytváření vztahů, sdílení znalostí a strategické plánování vývoje odolnějšího potravinového systému v Karibiku.
– Virgin Islands Good Food: Společnost, která organizuje konferenci.
– UVI Albert A. Sheen: Kampus, na kterém se konference koná.
– Panenské ostrovy: Ostrovy v Karibiku, které patří Spojeným státům americkým.
– USDA: United States Department of Agriculture, ministerstvo zemědělství Spojených států amerických.

Suggested related links:
Oficiální webové stránky konference
Společnost Virgin Islands Good Food