Muž s balíčkem v hodnotě 43 lakhs hledá “společnost s vynikajícími potravinami bohatými na proteiny”, Grapevine sdílí

Zakladatel Grapevine Saumil Tripathi sdílel snímek příspěvku technika s balíčkem v hodnotě 43 lakhs, který hledá firmu, která poskytuje dobré jídlo bohaté na proteiny. Tento příspěvek byl sdílen na Grapevine dne 15. února a stal se virálním.

Muž s balíčkem v hodnotě 43.5 LPA sdílel příspěvek na Grapevine, ve kterém popsal své požadavky na novou práci. V příspěvku zmínil, že hledá firmu, která nabízí “vynikající potraviny bohaté na proteiny.” Sdílený snímek příspěvku ukazuje, že hledá “společnosti s vynikajícími potravinami bohatými na proteiny a nabízející jídlo pro všechny čtyři jídla.” Také dodal, že je “aktivní ve fitness centru” a “má vysoké měsíční náklady na stravu.”

Saumil Tripathi ve svém tweetu napsal: “Zřídka vidím lidi s takovou jasností o svých prioritách a budoucích volbách. Jeho důvod k získání další práce je jednoduchý: dobré jídlo. Celá diskuse je opravdu dobrá, 68 komentářů.”

Příspěvek získal více než 70 000 zhlédnutí a téměř 500 lajků od svého zveřejnění. Mnoho lidí se připojilo do sekce komentářů, aby sdíleli své reakce. Jedna osoba napsala: “Současný plat této osoby a její obavy mě nutí se zamyslet nad svými životními volbami.” Další sdílel: “S tímto CTC si může založit vlastní fitness značku.” Třetí přidal: “Měl by se připojit k Zomatu, oni se o něj postarají.” Čtvrtý komentoval: “Představte si strávit léta tvorbou vynikajícího týmu inženýrů a vytvořením skvělého pracoviště, abyste přilákali motivované lidi. Ale potom se lidé připojí k vaší firmě jen kvůli bezplatnému jídlu.”

Celkově lze říci, že tento příspěvek na Grapevine zaujal pozornost mnoha lidí kvůli neobvyklému požadavku na dobré jídlo bohaté na proteiny. Je to zajímavý příklad toho, jak stravování může hrát důležitou roli při rozhodování o zaměstnání.

FAQ:

1. Co je Grapevine?
Grapevine je platforma pro sdílení pracovních příspěvků a nabídek zaměstnání.

2. Jak se příspěvek na Grapevine stal virálním?
Příspěvek získal velkou pozornost a popularitu díky neobvyklému požadavku na dobré jídlo bohaté na proteiny.

3. Jaké požadavky měl muž v sdíleném příspěvku?
Muž hledal firmu, která poskytuje vynikající potraviny bohaté na proteiny a nabízí jídlo pro všechna čtyři jídla. Také zmínil, že je aktivní ve fitness centru a má vysoké měsíční náklady na stravu.

4. Kolik zhlédnutí a lajků získal příspěvek?
Příspěvek získal více než 70 000 zhlédnutí a téměř 500 lajků.

5. Jaké reakce se objevily v komentářích pod příspěvkem?
Lidé reagovali různě, někteří se zamysleli nad svými životními volbami a plat této osoby, další navrhli, aby se přidal k určité firmě nebo si založil vlastní fitness značku.

6. Jaká je role stravy při rozhodování o zaměstnání?
Tento příspěvek ilustruje, jak stravování může hrát důležitou roli při rozhodování o zaměstnání a jak moc může ovlivnit motivaci a preference lidí.

Definice:
– Grapevine: Platforma pro sdílení pracovních příspěvků a nabídek zaměstnání. Odkaz na web Grapevine

Related Links:
Webová stránka Grapevine (link to main domain)
Zomato (link to main domain)