Nezapomenutelná příležitost na výrobu

Rozumíte tomu, co zní jako skvělý nápad na svátek svatého Valentýna? Zbrusu nový obrovský průvodce happy hours v Los Angeles. Najdete zde kompilaci více než 50 možností rozesetých po více než 20 čtvrtích a městech v Los Angeles County. Zajímá vás, proč je jich tolik? Je to jednoduché – protože si to všichni naprosto zasloužíte.

Představte si tento průvodce jako plán, který vytvořil opravdový Angeleno, který nedokáže odolat skvělé nabídce a je odborník na dobré jídlo. To není úplně všechny happy hours v L.A. (ani to nemá být), jen pár z mých oblíbených míst. Doufám, že příště, až budete organizovat sraz na happy hour, vám tento příspěvek poskytne inspiraci, kterou potřebujete, aby to byl nezapomenutelný zážitek.

Pamatujte však na to, že takovéto seznamy jsou živé organismy. Nikdy nejsou úplně hotové, vždy se aktualizují, ořezávají nebo rozšiřují. Pokud tedy máte pocit, že bychom měli zahrnout nové místo, určitě nám pošlete na Instagram svůj tip a já s radostí provedu další “výzkum”. Díky za přečtení. Užijte si průvodce!

Centrum Los Angeles

Bar v Redbird. Foto s laskavým svolením Redbird.

Redbird

Moderní americká restaurace Redbird šéfkuchaře Neala Frasera nabízí v happy hour menu v baru všechno za 11 až 15 dolarů. V úterý až pátek od 17:00 do 19:00 si hosté mohou míchat a ladit koktejly a ochutnat vynikající snacky jako Hiramasa Crudo s pomerančovým ponzu nebo křupavá kachní křídla Gochujang.

Everson Royce Bar

Bar Everson Royce nabízí během happy hour koktejly za 10 dolarů od úterý do neděle od 16:00 do 18:00. Classic Burger a Fries jsou v této době za 14 dolarů a na meníčku jsou také další pořádná jídla jako krevetový toast na kyselo za 9 dolarů nebo kuře s koláčky za 12 dolarů. Výběr piv a vín je za 6-8 dolarů, koktejly a boilermakers za 10 dolarů a pokud jste dobrodružní, zkuste si objednat tajemný shot za 6 dolarů.

La Cha Cha Cha

Máte také plné zuby koktejlů za 18 dolarů? La Cha Cha Cha v Arts District nedávno zavedla happy hour na koktejly za 10 dolarů. Probíhá každé úterý až čtvrtek od 17:00 do 19:00 a nabízí Micheladu, pikantní ananasový Margaritu a Margaritu.

Broken Shaker

Rooftop bar Broken Shaker Los Angeles hostí happy hour od pondělí do čtvrtka od 15:00 do 18:00. V této době si můžete vychutnat různé cenově dostupné snacky, jako například rybí nebo houbové tacos za 8 dolarů, guacamole s hranolkami za 10 dolarů, kuřecí Bahn Mi za 12 dolarů a Carne Asada Fries. K dispozici je také výběr nápojů, včetně koktejlů za 12 dolarů, piv za 5 dolarů a skleniček vína za 8 dolarů.

Good Clean Fun

Vinárna Good Clean Fun nabízí denně od úterý do neděle od 15:00 do 18:00 happy hour. Hosté mohou využít jídlo a víno za zvýhodněné ceny, například sklenky přírodního vína za 9 dolarů, spritz a piva za 5 dolarů a nějaké občerstvení, jako je naložená ryba s krajícem domácího kysaného těsta a evropský máslem za 16 dolarů a marinované olivy za 7 dolarů.

Možnosti v centru města

Rossoblu

Menu happy hour v Rossoblu obsahuje různé malé kousky začínající od 6 dolarů, pizzy pepperoni a margherita za 12 dolarů, alkoholické nápoje bez alkoholu za 5 dolarů a vína a koktejly za 12 dolarů. Tyto nabídky platí každý den od 17:00 do 18:00 a celý den v pondělí v baru.

Nick + Stef’s

Elegendovaná steaková restaurace Nick + Stef’s má happy hour v pracovní dny od pondělí do čtvrtka od 15:00 do 19:00 a v pátek od 16:00 do 19:00. Probíhá jak v outdoorovém, tak v indoorovém salónu a nabízí snackingové pochoutky jako uzená dvoubarevná vejce, kaviárové slidery s krabem a batátové hranolky, vše za 11 dolarů nebo méně. Grilovaný hovězí steak s chimichurri omáčkou stojí 28 dolarů. Speciální koktejly jsou za 13 dolarů, výběr vína na skleničku za 11 dolarů a piva za 7 až 9 dolarů.

Bar Magnolia

Bar Magnolia se nachází v historickém Hotelu Figueroa a nabízí denní happy hour od pondělí do pátku od 15:00 do 18:00 v lounge a baru. Můžete si pochutnat na Truffle Fries (10 dolarů), Tuňákové Tostáda (14 dolarů) a Chřtánské Kuřecí Slidery (12 dolarů). Na nápojové straně si hosté mohou vychutnat drinky za 10 dolarů, sklenku vína za 8 dolarů a pivo za 7 dolarů.

Malé Tokyo

Far Bar

Far Bar má ve všední dny happy hour po celý den a od úterý do pátku od 15:00 do 19:00 se specialitami na drinky za 10-11 dolarů a set s pivem Sapporo a sake za 9 dolarů. Speciální jídla v happy hour jsou za 5 až 13 dolarů a zahrnují Wagyu Hot s terijaki, wasabi mayo, furikake a dalšími japonskými ingrediencemi, stejně jako křupavá křidýlka opečená s kořením a dipem ze Sriracha mayo. Je tu také speciální nabídka burgerů, kdy za 13 dolarů dostanete burger, hranolky a buď limonádu, nebo pivo Sapporo.

Koreatown

Escala

Korejsko-kolumbijský happy hour v Escala zahrnuje empanadas plněné kimchi smaženou rýží nebo hovězím masem a brambory za dva za 6 dolarů, uliční kukuřici za 6 dolarů, kuřecí tamales za 7 dolarů a další. Na pití se můžete těšit na Old Fashioned za 7 dolarů, pinty piva za 6 dolarů, celou láhev piva za pouhých 22 dolarů a welldrinky za 7 dolarů. Happy hour probíhá každý den od 16:00 do 19:00 a noční verze se koná v neděli až čtvrtek od 23:00 do 1:00.

Beverly Grove

Videre

Happy hour v Videre je k dispozici od pondělí do pátku od 15:00 do 18:00 a láká hosty na odpočinek s koktejly za 12 dolarů inspirovanými běžně používanou emailovou terminologií. Hosté si mohou vychutnat “Please Advise” Margaritu nebo “Just Checking In” Old Fashioned. Na menu jsou také lákavé malé talířky za 3 až 8 dolarů, včetně marinovaných oliv, křupavých kuřecích kousků a hranolek s tartufy a parmazánem.

Lincoln Heights

Moo’s Craft Barbecue

Moo’s Craft Barbecue v Lincoln Heights je nominované na Cenu Jamese Bearda a udělené oceněním MICHELIN Bib Gourmand a podává texaské barbecue s kultovním následováním. Během happy hour

Často kladené otázky (FAQ)
– Jakou nabídku happy hour má restaurace Redbird?
– Kolik stojí drinky během happy hour v baru Everson Royce?
– Kdy probíhá happy hour v La Cha Cha Cha?
– Jaké jsou snacky, které nabízí bar Broken Shaker během happy hour?
– Jaké jsou ceny jídel a nápojů během happy hour v Good Clean Fun?
– Jaké nabízí menu happy hour v restauraci Rossoblu?
– Kdy probíhá happy hour v Nick + Stef’s a jaké jsou nabízené pochoutky?
– Co nabízí bar Magnolia v rámci happy hour?
– Jaké jsou speciální nabídky během happy hour v Far Bar?
– Co mohu očekávat během korejsko-kolumbijského happy hour v Escala?
– Kdy probíhá happy hour v Videre a jaké koktejly jsou k dispozici?
– Co je Bib Gourmand a proč je ocenění MICHELIN významné pro Moo’s Craft Barbecue?

Odborné termíny a jargon
– happy hour – speciální doba, obvykle v odpoledních hodinách, kdy jsou jídla a nápoje v restauracích nabízeny za snížené ceny
– Angeleno – obyvatel Los Angeles
– koktejl – směs alkoholických nápojů s dalšími ingrediencemi
– Hiramasa Crudo – druh surového mořského jídla podobného sushi
– Gochujang – korejská pikantní pasta, která se používá v kuchyni
– Michelada – míchaný nápoj z piva, limetkové šťávy, rajčatové šťávy a dalších ingrediencí
– Bahn Mi – vietnamská bageta s dochucenými masovými náplněmi
– spritz – osvěžující míchaný nápoj z aperitivu, prosecca a sodovky
– chimichurri omáčka – argentinská omáčka z bylinek, oleje a octa, která se často podává k masu
– kaviárové slidery – kreativní jídlo skládající se z neobvyklých kombinací
– Old Fashioned – tradiční koktejl s whisky, cukrem, hořkým likérem a pomerančovou kůrou
– welldrinky – směsi alkoholických nápojů, které jsou méně známé než klasické koktejly, ale stále populární

Navrhované související odkazy:
Redbird
Everson Royce Bar
La Cha Cha Cha
Broken Shaker
Good Clean Fun
Rossoblu
Nick + Stef’s
Bar Magnolia
Far Bar
Escala
Videre
Moo’s Craft Barbecue