Nová kavárna v Gurnee Avenue slaví otevření po dvou letech

V pátek ráno se na Gurnee Avenue sešlo více než čtyřicet lidí k otevření nového podniku Full Bellie Deli, který nabízí různé snídaně a obědy během pracovního týdne. Tato událost byla původně plánována před více než dvěma lety, ale kvůli pandemii COVID-19 bylo její uskutečnění odloženo.

Kim Boyd, ředitelka členství a styků s investory v Calhoun County Area Chamber and Visitors Center, prohlásila, že otevření podniku bylo odkládáno kvůli pandemii, ale konečně máme možnost se zde sejít a slavit společně. Full Bellie Deli je pro Gurnee Avenue významným přírůstkem a přináší novou možnost pro obyvatele i návštěvníky města.

Podnik nabízí širokou škálu jídel, které jsou vhodné na každodenní obědy nebo důležité pracovní schůzky. Menu zahrnuje lahodné sendviče, čerstvé saláty a domácí polévky. Full Bellie Deli se také zaměřuje na kvalitní suroviny a čerstvé ingredience, aby zajistil nejlepší chutě a zážitek pro své zákazníky.

Nový podnik v Gurnee Avenue je důležitým přírůstkem pro místní komunitu. Poskytuje prostor pro setkávání, relaxaci a jídlo ve společnosti. Je to také příležitost pro rozvoj docházkového turismu a podporu místního podnikání.

I přes zpoždění kvůli pandemii se podařilo otevřít Full Bellie Deli a těšíme se, že zde budeme mít možnost trávit čas ve skvělém prostředí a vychutnat si vynikající jídlo.

FAQ

1. Kdy bylo otevření podniku Full Bellie Deli naplánováno?
Otevření podniku Full Bellie Deli bylo původně plánováno před více než dvěma lety.

2. Proč bylo otevření podniku odkládáno?
Otevření podniku bylo odkládáno kvůli pandemii COVID-19.

3. Jaký typ jídel nabízí Full Bellie Deli?
Full Bellie Deli nabízí širokou škálu jídel vhodných na každodenní obědy nebo pracovní schůzky, včetně sendvičů, salátů a polévek.

4. Jaký je důležitý přírůstek podniku pro místní komunitu?
Podnik Full Bellie Deli poskytuje prostor pro setkávání, relaxaci a společné jídlo. Taktéž přispívá k rozvoji docházkového turismu a podporuje místní podnikání.

5. Kde se nachází podnik Full Bellie Deli?
Podnik Full Bellie Deli se nachází na Gurnee Avenue.

Definitions

– Full Bellie Deli: Podnik nabízející různé snídaně a obědy.
– Gurnee Avenue: Název ulice, na které se nachází podnik Full Bellie Deli.
– COVID-19: Zkratka pro koronavirovou chorobu 2019, způsobenou koronavirem SARS-CoV-2.
– Calhoun County Area Chamber and Visitors Center: Organizace zabývající se členstvím, styky s investory a reprezentací oblasti Calhoun County.

Suggested related links

fullbelliedeli.com
calhouncounty.com