Cherished Pub, nově otevřená restaurace, která se nachází na 64 Auburn Street v sousedství Cherished Possessions, začíná řešit nedostatek restaurací v oblasti North Deering. Toto místo vypadá jako dvě restaurace v jednom, a to díky svému inovativnímu restauračnímu konceptu.

V průběhu snídaně a oběda (od 7:30 do 13:00) nabízí Bayou Kitchen 2 menu, které licencované z jídelního lístku restaurace Bayou Kitchen ve Woodfords Corner. Na tomto menu naleznete širokou škálu snídaňových pokrmů, jako jsou omelety, palačinky, míchaná vejce, francouzský toast, huevos rancheros a další. Na oběd pak můžete ochutnat “Klasická kuchyně Cajun” jako gumbo, jambalaya a kuře piquant.

Odpoledne a večer (od 14:00 do 22:00) se menu Cherished Pub (viz níže) zaměřuje na položky, jako jsou ryby s hranolkami, muffuletta, reuben a steakové špičky s houbami a cibulí. Několik jídel z obědového menu Bayou bude také dostupných.

Restaurace nabízí místo o rozloze 1 805 čtverečních stop s 66 místy u stolů a 9 místy u baru. Jako ochranu proti nepříznivému počasí mají také venkovní posezení.

Cherished Pub/Bayou Kitchen 2 je zavřený v pondělí a opět otevře v úterý od 7:30 do 13:00 a od 14:00 do 22:00. V budoucnu plánují provozovat tento podnik po celý týden.

Tento inovativní restaurační koncept Cherished Pub/Bayou Kitchen 2 jistě přinese novou energii do oblasti North Deering a uspokojí chuťové buňky příznivců klasické kuchyně a Cajun specialit. Nechte se svést vychutnat opravdovou kulinářskou zkušeností!

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kde se nachází restaurace Cherished Pub/Bayou Kitchen 2?
– Restaurace se nachází na adrese 64 Auburn Street v sousedství Cherished Possessions v oblasti North Deering.

2. Jaký je restaurační koncept Cherished Pub/Bayou Kitchen 2?
– Cherished Pub/Bayou Kitchen 2 je inovativní restaurace, která vypadá jako dvě restaurace v jednom. Nabízí snídaně a obědy inspirované menu restaurace Bayou Kitchen ve Woodfords Corner. Odpoledne a večer se menu zaměřuje na položky jako ryby s hranolkami, muffuletta, reuben a steakové špičky s houbami a cibulí.

3. Jaké jsou otevírací hodiny Cherished Pub/Bayou Kitchen 2?
– Restaurace je zavřená v pondělí a otevřená od úterý do neděle. Otevírací doba je od 7:30 do 13:00 a od 14:00 do 22:00.

4. Kolik míst je k dispozici v restauraci?
– Místo má rozlohu 1 805 čtverečních stop a nabízí 66 míst u stolů a 9 míst u baru.

5. Kde se nachází venkovní posezení?
– Restaurace má venkovní posezení.

6. Jaké pokrmy mohu ochutnat v Cherished Pub/Bayou Kitchen 2?
– Na menu najdete širokou škálu snídaňových pokrmů jako omelety, palačinky, míchaná vejce, francouzský toast, huevos rancheros a další. Na oběd jsou k dispozici položky jako gumbo, jambalaya a kuře piquant. Odpoledne a večer můžete ochutnat ryby s hranolkami, muffuletta, reuben a steakové špičky s houbami a cibulí.

7. Plánuje se rozšíření provozních dnů restaurace?
– V budoucnu plánují provozovat tento podnik po celý týden.

Definice klíčových pojmů:

– Gumbo: Tradiční pokrm z kuchyně amerického Jihu, který se obvykle připravuje se zeleninou, masem nebo mořskými plody a je podáván s rýží.
– Jambalaya: Jídlo pocházející z Louisiana, které kombinuje rýži s masem (obvykle kuřecím, klobásou nebo mořskými plody) a zeleninou.
– Muffuletta: Tradiční sendvič z New Orleansu, který obsahuje salámy, sýr, olivy, papriku a další suroviny v italské bagetě.
– Reuben: Americký sendvič s hovězím, švýcarským sýrem, kysaným zelím a tisíci ostrovů na tmavém chlebu.
– Cajun: Odvozeno od akadijské kultury, je označení pro kuchyni pocházející z amerického Jihu, která se zaměřuje na pikantní a aromatické pokrmy, často s použitím paprik a bylin.

Sugerované související odkazy:
Hlavní doména
Bayou Kitchen 2 – oficiální webová stránka