Nový supermarket Sainsbury’s v Talbot Green otevřel dveře svým zákazníkům

V Talbot Green ve Walesu se tento týden slavilo otevření dlouho očekávaného flagshipového supermarketu Sainsbury’s. Tato zbrusu nová prodejna přinese zákazníkům v okolí neuvěřitelnou kombinaci kvalitního čerstvého jídla, skvělé hodnoty, inovativních produktů a vynikajícího zákaznického servisu.

Ve čtvrtek se ke střihu pásky a odhalení Sainsbury’s Talbot Green poprvé připojila poslankyně za Pontypridd Alex Davies-Jones spolu s kolegy, zákazníky a místními radními. Supermarket o rozloze 53 000 čtverečních stop se zaměřuje na moderní potravinový prostor s cílem pomoci zákazníkům znovuobjevit radost z jídla. V obchodě budou mít zákazníci na výběr lahodná čerstvá jídla, ovoce a zeleninu, pečivo a pečení denně, mrazené oblíbenosti a základní potřeby do kuchyně. Procházející zákazníky na cestě k jejich nákupům čekají nové digitální reklamy a displeje, které mají inspirovat a usnadnit orientaci v obchodě.

Nový supermarket také nabízí oblíbené značky Habitat a Tu Clothing. Obchod Argos uvnitř umožňuje zákazníkům nakoupit tisíce cenově dostupných hraček, domácích produktů a elektroniky přímo při nákupu potravin.

Přímo před obchodem, na prostorném parkovišti, najdou zákazníci také novou ultra-rychlou nabíjecí službu pro elektrická vozidla Smart Charge od společnosti Sainsbury’s. Tato nová zařízení umožní zákazníkům nabíjet svá elektromobily na jednom z šesti nabíjecích míst s výkonem 150kW+ za pouhých 30 minut, což jim poskytne dostatečnou energii na cestu až 200 mil. Sainsbury’s Talbot Green je druhou lokalitou ve Walesu, která disponuje nabíjecí stanicí Smart Charge, a 30. v celé Velké Británii.

Zákazníci mohou také využít novou samoobslužnou čerpací stanici Pay@Pump, která je vybavena i kavárnou Starbucks a službou Timpson. To jim poskytuje ještě větší pohodlí a výběr při nákupech.

Patrick Dunne, ředitel společnosti Sainsbury’s pro nemovitosti, nákupy a elektrická vozidla, řekl, že je nesmírně hrdý na všechny, kteří pomohli vybudovat tento fantastický nový obchod.

“Chceme být první volbou pro jídlo a zajistit, aby co nejvíce zákazníků v našich obchodech mohlo si užít výborné jídlo od Sainsbury’s. Sainsbury’s Talbot Green je dokonalým příkladem toho, jak se touto cestou ubíráme,” řekl Dunne.

Dunne pokračoval, že je také nadšen tím, že mohou slavit spuštění 30. nabíjené stanice Smart Charge, což je nejnovější krok na cestě k tomu, aby důvěra v veřejné nabíjecí stanice pro elektromobily výrazně vzrostla. Společnost chce vybudovat důvěryhodnou značku ultra-rychlého nabíjení, která pomáhá snížit obavy z dojezdu elektromobilům v celé zemi.

“Chtěl bych využít příležitosti a poděkovat komunitě Talbot Green za veškerou podporu a trpělivost při výstavbě tohoto obchodu – vím, že to trvalo dlouho, a doufám, že se všichni shodneme na tom, že to stálo za to.”

“Velmi jsme si užili přivítání zákazníků do našeho zbrusu nového obchodu a těšíme se, až je budeme poznávat v měsících a letech, které přijdou,” řekl Martin Bennett, vedoucí obchodu Sainsbury’s Talbot Green.

Bennett řekl, že jde o hrdý okamžik pro něj a jeho tým, protože tímto fantastickým novým supermarketem dávají svůj závazek poskytovat všechným zákazníkům v Talbot Green kvalitní jídlo do praxe.

Obchod bude zapojen do programu Sainsbury’s Nourish The Nation, včetně partnerství pro sběr potravin s organizací Neighbourly, která se snaží snížit množství odpadu potravin v jejich provozovnách a přerozdělovat přebytky těm, kteří je nejvíce potřebují.

Často kladené otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací prezentovaných v článku:

1. Co bude nový supermarket Sainsbury’s Talbot Green nabízet zákazníkům?
– Nový supermarket nabízí kombinaci kvalitního čerstvého jídla, skvělé hodnoty, inovativních produktů a vynikajícího zákaznického servisu. Zákazníci budou mít na výběr lahodná čerstvá jídla, ovoce a zeleninu, pečivo a pečení denně, mrazené oblíbenosti a základní potřeby do kuchyně.

2. Jaký je záměr nového supermarketu v Talbot Green?
– Cílem nového supermarketu je pomoci zákazníkům znovuobjevit radost z jídla a nabídnout moderní potravinový prostor.

3. Které značky jsou k dispozici v novém supermarketu?
– Nový supermarket nabízí oblíbené značky Habitat a Tu Clothing. Uvnitř je také obchod Argos, kde si zákazníci mohou zakoupit hračky, domácí produkty a elektroniku.

4. Jaké služby jsou k dispozici přímo před obchodem?
– Před obchodem je prostorné parkoviště, kde zákazníci mohou využít novou ultra-rychlou nabíjecí službu pro elektrická vozidla Smart Charge od společnosti Sainsbury’s. Tato služba umožňuje nabíjení elektromobilů na šesti nabíjecích místech s výkonem 150kW+ za pouhých 30 minut. Přímo u čerpací stanice je také kavárna Starbucks a služba Timpson.

5. Jakou službu poskytuje obchod v rámci programu Sainsbury’s Nourish The Nation?
– Obchod je zapojen do programu Sainsbury’s Nourish The Nation a spolupracuje s organizací Neighbourly na sběru potravin. Cílem je snížit množství odpadu potravin v provozovnách a přerozdělovat přebytky těm, kteří je nejvíce potřebují.

Definice klíčových pojmů:

– Flagshipový supermarket: Prestižní prodejna nejvyšší kvality a s nejvíce nabízenými produkty ve srovnání s ostatními prodejnami v síti.
– Nabíjecí stanice Smart Charge: Zařízení pro rychlé nabíjení elektromobilů s vysokým výkonem.
– Pay@Pump: Systém samoobslužného placení na čerpací stanici.
– Partnerství pro sběr potravin: Spolupráce s organizacemi na sběru a přerozdělování potravin, které jsou ve stavu přebytku.

Navrhované související odkazy:

www.sainsburys.co.uk – Oficiální webová stránka supermarketu Sainsbury’s.
www.habitat.co.uk – Oficiální webová stránka značky Habitat.
www.tuclothing.sainsburys.co.uk – Oficiální webová stránka značky Tu Clothing.
www.starbucks.co.uk – Oficiální webová stránka kavárny Starbucks.