Objednávka z aplikace Too Good To Go si pro jednu zákaznici proměnila v noční můru

Jednou z lákavých vlastností a radostí z aplikace Too Good To Go je, že nikdy nevíte, co v balení dostanete. Aplikace vám umožňuje za zlevněnou cenu získat “Magické tašky” s jídlem, které by jinak skončilo jako odpad. Většinou se jedná o to, co zbyde na konci dne nebo co je přebytečné – ale jedna žena byla naštvaná z toho, jaké jídlo obdržela ve své objednávce z Morrisons.

Chytrá zákaznice Jade West si v době ráno 6. února stáhla aplikaci a za 3,09 liber si zakoupila dvě tašky z místního Morrisons obchodu ve čtvrti Sheldon v Birminghamu. Ale jakmile si Jade vyzvedla objednané jídlo, které mělo hodnotu celkem 12 liber, byla znechucená tím, co v taškách nalezla.

Uvnitř bylo očekávaně ovoce a zelenina, ale stav těchto potravin byl všechno jen ne takový, jaký byl očekáván. Byly tam tři svazky banánů, které byly černé a zdály se být zkyslé. Jade také tvrdila, že tam byla velká hlava zelí, která se zbarvila. Mezi dalšími položkami byly třešně, špalky a mrkve, které byly také v špatném stavu. Jade byla také šokována taškou brambor, která byla roztrhaná.

Jade, která si nyní slibuje, že už nikdy neobjedná z Morrisons přes aplikaci, uvedla: “Vím, že to bylo jen za 3,09 liber, ale stojí za to zmínit čas a úsilí, stejně jako náklady na pohonné hmoty. Vím, že je to gamble, ale když je jídlo plísnivé, roztrhané a nejedlé, je to škoda.”

Rozzlobená zákaznice také tvrdí, že objednávala s předstihem: “Tohle nebyl poslední okamžitý nákup, takže se na něj nemuseli šíleně spěchat. Objednala jsem ho dost brzy během dne na vyzvednutí ve 17:30.”

Mnoho zákazníků aplikace Too Good To Go sdílelo Jadeinu zlost a nesouhlasili s dodaným jídlem. Jedna osoba uvedla: “Myslím, že je nefér vám dávat špatné věci.” Další komentoval: “Není přijatelné, že ho používají jako popelnici.” Třetí osoba napsala: “Já bych to nepřijal,” zatímco další tvrdil: “Jedná se o bezpečnostní riziko, měli by to nahlásit.”

Morrisons odmítl komentář k této záležitosti, když byl kontaktován The Mirror, a také aplikace Too Good To Go byla kontaktována až doporučení autora.

Nákupní maraton v Boots: Zákazníci získali kosmetiku No7 v hodnotě 80 liber za 20 liber

FAQ

1. Co je aplikace Too Good To Go?
Aplikace Too Good To Go je služba, která umožňuje získat zlevněné jídlo, které by jinak skončilo jako odpad.

2. Jak můžete získat jídlo prostřednictvím aplikace?
Pomocí aplikace si můžete zakoupit “Magické tašky”, které obsahují jídlo z místních obchodů a restaurací.

3. Jak funguje aplikace Too Good To Go?
Aplikace umožňuje uživatelům vybrat si obchod, ve kterém chtějí nakoupit. Poté si zakoupí “Magickou tašku” za zlevněnou cenu. Objednané jídlo si pak mohou vyzvednout přímo v obchodě.

4. Proč byla jedna zákaznice znechucená?
Jedna zákaznice byla znechucená, protože jídlo, které obdržela ve své objednávce, nebylo v dobrém stavu. Ovoce, zelenina a další potraviny byly shnilé nebo poškozené.

5. Jaká byla reakce ostatních zákazníků?
Mnoho dalších zákazníků se připojilo k nesouhlasu a nesdíleli spokojenost se dodaným jídlem. Někteří považovali situaci za nefér a neakceptovatelnou.

Definition of Key Terms:

– Too Good To Go: Aplikace, která umožňuje získat zlevněné jídlo z místních obchodů a restaurací.
– Magické tašky: Zlevněné balíčky jídla prodávané prostřednictvím aplikace Too Good To Go.

Related links:

toogoodtogo.cz: Oficiální web aplikace Too Good To Go