Objevte chuťové zážitky při týdnu restaurací v Elmwood Park

Týden restaurací v Elmwood Park je každoroční přehlídkou nejlepších chutí ve městě, které nabízejí skvělé jídlo za příjemné ceny. Deset dní “Dine-In Elmwood Park” je nejlepší příležitostí vyzkoušet něco nového nebo se vrátit ke starému oblíbenému jídlu.

V Elmwood Parku se účastní mnoho restaurací. Můžete si vybrat z North Avenue’s Restaurant Row: Café Cubano, Massa, New Star, Spizzico a Blue Fire. Další restaurace v North Avenue také nabízejí výhodné nabídky: Armand’s Pizzeria, Jim and Pete’s, Donny G’s, Gringo & Blondie, Red Bottle a The Great American Bagel.

Na Grand Avenue najdete skvělé nabídky v The Sportz Nook, Tacos 2 Go a Culver’s.

A v Conti Parkway “Circle” Circle Tavern a Union Tap jsou připraveny vás přivítat.

“Pro každého máme něco,” řekl Angelo “Skip” Saviano, starosta Elmwood Parku. “Ať už chcete elegantní restauraci s bílým ubrusem a lahodnou lahví vína nebo klasickou atmosféru hospody s předkrmy a pivem, ve středisku Dine-In Elmwood Park to najdete.”

Živé gastronomické scéna v Elmwood Parku představuje úžasnou rozmanitost chutí. Můžete se přes svůj talíř vydat na cestu kolem světa. Itálie, Kuba, Thajsko, Mexiko, Čína, Japonsko a mnoho dalších zemí jsou všechny na itineráři.

“Elmwood Park je důvodem, proč se sem lidé přijíždějí najíst,” řekl Saviano. “Naše restaurace jsou pilířemi této komunity. Tvrdě pracují na tom, aby servírovaly nejlepší jídlo v regionu. Udržují nás syté, spokojené a spojené.”

Místa k objevování

Sestavte rodinu, skupinu přátel nebo pozvěte někoho speciálního, abyste prozkoumali nabídku Elmwood Parku prostřednictvím slevových nabídek na jídelní lístek, specialit a menu prix fixe.

Union Tap

7707 Westwood Dr.

V této klasické hospodě slibuje samotný reklamní nápis: Dobré jídlo, dobré přátelé a dobrá zábava. Jejich nabídka prix fixe vás zve k ponoření se do burgeru, sendviče nebo pizzy společně s šálkem polévky nebo chilli a zakončení dezertem v podobě krajíce tvarohového koláče pouze za 18 dolarů.

The Sportz Nook

7841 W. Grand Ave.

Se 48 televizory pokrývajícími 360 stupňů a vysílajícími nejdůležitější zápasy byste mohli snadno předpokládat, že vše je o sportování v The Sportz Nook. Ale zkuste si znovu myslet, jejich jídlo je toho také hodno. Zákazníci dokonce říkají, že jsou restaurací přestrojenou za hospodu. Tyto nabídky vás také přesvědčí: 10 dolarů za slávky ve víně a česneku a 12 dolarů za špagety s masovými kuličkami.

Red Bottle Bar

7438 W. North Ave.

Tento intimní bar se nazývá koktejlový bar s atmosférou speakeasy, který nabízí pohodové jídlo a široký výběr whisky. Vyberte si mezi dvěma kombinacemi za 15 dolarů: sýrová nebo masová mísa a sklenicí vína, burgerem a pivem nebo pizzou a sklenicí vína.

Tacos 2 Go

7530 W. Grand Ave.

Tento čerstvý mexický podnik vám zpestří chuťové pohárky. Kombinované speciály vás zasytí za pouhých 12,50 dolarů: taco salát v těstě z pečené tortilly s výběrem proteinu, salátem, rajčaty, pico de gallo, černými fazolemi, rýží, sýrem, guacamole a zakysanou smetanou a Jarrito nebo středně velkou horchatou; nebo taco mísa položená na lůžku vařené rýže se všemi nabízenými přísadami z salátu a nápojů.

Tony D’s

7725 W. Belmont Ave.

Tato špičková sportovní hospoda má nové vedení a energii pro všechno zábavné. Během týdne restaurací si můžete koupit jedno předkrm a dostat druhé zdarma, poloviční slevu na jakýkoli jedinečný sendvič od Tonyho D nebo objednat smažené Oreo za poloviční cenu.

Pamatujte při návštěvě na akci Dine-In Elmwood Park, abyste získali ty nejlepší nabídky. Podívejte se na kompletní seznam participujících restaurací a lahodných nabídek a naplánujte si návštěvu několika záživných podniků v Elmwood Parku během této každoroční oslavy jídla. Vaše peněženka i chuťové pohárky vám poděkují.

Často kladené otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací prezentovaných v článku:

1. Jaká je Týden restaurací v Elmwood Park?
Týden restaurací v Elmwood Park je každoroční událost, která představuje nejlepší chuťové zážitky v městě a nabízí skvělé jídlo za příjemné ceny. Trvá deset dní a je to ideální příležitost vyzkoušet něco nového nebo se vrátit ke svému oblíbenému jídlu.

2. Které restaurace se účastní Týdne restaurací v Elmwood Park?
Mezi restaurace, které se účastní Týdne restaurací v Elmwood Park, patří Café Cubano, Massa, New Star, Spizzico a Blue Fire na North Avenue’s Restaurant Row. Další výhodné nabídky najdete také v restauracích Armand’s Pizzeria, Jim and Pete’s, Donny G’s, Gringo & Blondie, Red Bottle a The Great American Bagel na North Avenue. Na Grand Avenue potom najdete skvělé nabídky v The Sportz Nook, Tacos 2 Go a Culver’s a v Conti Parkway jsou připraveny vás přivítat Circle Tavern a Union Tap.

3. Co můžete očekávat na této gastronomické události v Elmwood Parku?
Tento gastronomický festival v Elmwood Parku vám představí úžasnou rozmanitost chutí. Můžete ochutnat jídla z různých zemí, včetně Itálie, Kuby, Thajska, Mexika, Číny, Japonska a mnoha dalších. Bez ohledu na to, zda preferujete elegantní restaurace nebo klidnou atmosféru hospody, najdete to zde.

4. Jaké jsou některé restaurace, které byste měli navštívit během Týdne restaurací v Elmwood Parku?
Některé restaurace, které byste měli navštívit během Týdne restaurací v Elmwood Parku, zahrnují Union Tap, The Sportz Nook, Red Bottle Bar, Tacos 2 Go a Tony D’s. Každý z těchto podniků nabízí jedinečné jídlo a zajímavé nabídky.

5. Jak mohu využít slevové nabídky během Týdne restaurací v Elmwood Parku?
Abyste využili slevové nabídky během Týdne restaurací v Elmwood Parku, je nutné navštívit participující restaurace a objednat z nabídky jídelního lístku, specialit nebo pětichodového menu za zvýhodněnou cenu. Podrobný seznam všech účastnících restaurací a nabídek je k dispozici v článku.

Slovníček:

– Rozmanitost chutí: Různorodost jídel a chutí.
– Itinerář: Plán cesty nebo seznam míst k návštěvě.
– Prix fixe: Pevná cena za určitý počet chodů jídla.
– Speakeasy: Tajná nebo utajená podniková hospoda v době prohibice ve 20. století v USA.
– Chuťové pohárky: Citlivost a preference v chuti jídla, také často používáno jako metafora pro zvyklosti příjmu potravy.
– Polévka chilli: Kořeněná masová polévka s paprikou a fazolemi.
– Předkrm: Malé jídlo, které se podává před hlavním chodem.

S doporučenými souvisejícími odkazy na hlavní doménu:

Webové stránky Elmwood Parku
Union Tap – oficiální webové stránky
The Sportz Nook – oficiální webové stránky
Red Bottle Bar – oficiální webové stránky
Tacos 2 Go – oficiální webové stránky
Tony D’s – oficiální webové stránky