Objevte nejlepší aktivity v Nashvillu, Tennessee!

Kde jíst a pít

Black Rabbit – Místo: 218 3rd Avenue N
V historické čtvrti Printer’s Alley najdete Black Rabbit, který je poctou starému Nashvillu a jeho slavné minulosti. Místní šéfkuchař Trey Cioccia se inspiroval speakeasies z počátku 20. století při vytváření svého kreativního nápojového a jídelního lístku. Budova sama pochází z 19. století a kdysi sloužila jako advokátní kanceláře Franka Ragana, právního zástupce Jimmyho Hoffee a dalších mafiánských osobností. Interiér Black Rabbit zachovává starou atmosféru a najdou se zde i odkazy na mafiánské gangstery.

Assembly Food Hall (5th + Broadway) – Místo: 5055 Broadway Place
Assembly Food Hall otevřel své dveře na začátku roku 2021 ve složce Fifth + Broadway. Najdete zde více než 30 uměleckých jídelních míst, devět barů s unikátními tematickými nápoji, dvě restaurace a tři pódia pro živé vystoupení. Kromě fantastické nabídky jídel tu také můžete obdivovat úchvatný výhled na divadlo Ryman.

Nelson’s Green Brier Distillery – Místo: 1414 Clinton Street
Po 105 letech od zákazu alkoholu vznikla nová destilerie Nelson’s Green Brier. Bratři Andy a Charlie Nelsonové oživují odkaz své rodiny moderní industriální destilerií. Můžete ochutnat jejich vícekrát oceněný small-batch bourbon Belle Meade, limitovanou edici Belle Meade Bourbon Sherry Cask Finish a Tennessee White Whiskey od Nelson’s Green Brier, která vychází z původní rodinné receptury. Součástí destilerie je také restaurace s pokrmy inspirovanými destilací a plně vybavený bar s širokým výběrem produkce od Nelson’s a inovativními koktejly.

Biscuit Love in the Gulch – Místo: 316 11th Avenue South
Začalo to s jedním food truckem typu Airstream® a dnes má Biscuit Love několik poboček po Nashvillu a okolí. Podávají snídaně a obědy až do 15 hodin. Pokud milujete housky a další lahodné pečivo, pak je toto místo pro vás.

Nashville Farmer’s Market – Místo: 900 Rosa L Parks Boulevard
Založený v 19. století, Nashville Farmers’ Market se nachází nedaleko Tennessee State Museum a Bicentennial Mall State Park. Místo nabízí mnohem víc než jen trh s farmářskými produkty. Kromě toho zde najdete i dvě kryté venkovní tržnice, 27 000 čtverečních metrů zahradního centra, kulinařského inkubátoru a mezinárodní food hall s více než 20 restauracemi a obchody.

Loveless Cafe – Místo: 8400 TN-100
Loveless Cafe je již přes 70 let legendárním místem pro snídani. Zde si můžete vychutnat tradiční jídla z jihu USA, jako je okurkový salát se šunkou nebo country steak s omáčkou. A samozřejmě nesmíte zapomenout na jejich slavné housky!

Kde se ubytovat

Embassy Suites by Hilton Nashville Downtown – Místo: 708 Demonbreun Street
Tento plně vybavený hotel s apartmány se nachází nedaleko Bridgestone Areny, Country Music Hall of Fame a Lower Broadway. Má k dispozici také střešní bar, bazén, kavárnu a terasy na vybraných apartmánech. Z hotelových oken si můžete vychutnat úchvatný výhled na panoráma Nashvillu.

W Nashville – Místo: 300 12th Avenue S.
W Hotel Nashville je hotel, který nikdy nezapomenete. Nachází se v části The Gulch a má snadný přístup k blízkým atrakcím v Midtown, SOBRO, Music Row, Arts District a dalším. Pokud hledáte noční život, neměli byste vynechat střešní bar a klub s luxusními koktejly a úchvatným výhledem.

Co dělat

Honky Tonk Highway! – Místo: Lower Broadway
Návštěva Nashvillu není kompletní bez zastávky na Honky Tonk Highway. Naleznete zde desítky barů, včetně známých míst jako Tootsie’s a The Stage, ale naše osobní doporučení je Robert’s Western World. Je to nezpochybnitelné centrum tradiční country hudby, které nabízí široký sortiment nápojů včetně “Recesního speciálu” – pečeného sendviče s bolognou, čipy, masaryk a chlazeného PBR za pouhých 6 dolarů.

Nashville City Tour s Gray Line of Tennessee – Rezervace online
Chcete vidět co nejvíce za krátkou dobu? Zvažte rezervaci prohlídky. Existuje několik možností, které vám ukážou centrum města i okolní oblasti, domy slavných hvězd, historické plantáže a další. Tímto způsobem můžete svou cestu začít výborně!

Parthenon – Místo: 500 West End Avenue
Nacházející se v Centennial Parku, Parthenon je plnohodnotnou replikou původního chrámu v Athénách, Řecku. Byl postaven v roce 1897 jako součást Tennesseeho staletého výstaviště. Můžete si jej pouze projíždět, ale doporučujeme se podívat i dovnitř, kde najdete stálou sbírku obrazů od amerických umělců 19. a 20. století.

Frist Art Museum – Místo: 919 Broadway
Frist Art Museum je světově proslulé muzeum moderního umění, které se nachází v budově bývalé poštovní budovy. Výstava, kterou jsme navštívili, obsahovala díla více umělců včetně Deborah Roberts z Austinu.

Country Music Hall of Fame & Museum – Místo: 222 Rep. John Lewis Way S.
Country Music Hall of Fame and Museum je nazýváno “Smithsonian country hudby”. V tomto muzeu naleznete nejlepší exponáty od současných i minulých hvězd country hudby.

Často kladené otázky

Kde se nachází Black Rabbit?

Black Rabbit se nachází na adrese 218 3rd Avenue N v historické čtvrti Printer’s Alley.

Co nabízí Assembly Food Hall?

Assembly Food Hall je složen z více než 30 uměleckých jídelních míst, devíti barů s tematickými nápoji, dvou restaurací a tří pódií pro živá vystoupení. Kromě toho můžete zde obdivovat úchvatný výhled na divadlo Ryman.

Které produkty můžete ochutnat v Nelson’s Green Brier Distillery?

V Nelson’s Green Brier Distillery můžete ochutnat jejich vícekrát oceněný small-batch bourbon Belle Meade, limitovanou edici Belle Meade Bourbon Sherry Cask Finish a Tennessee White Whiskey od Nelson’s Green Brier.

Co nabízí Loveless Cafe?

Loveless Cafe je známé pro své tradiční jídla z jihu USA, jako je okurkový salát se šunkou nebo country steak s omáčkou. Nemůžete také zapomenout na jejich slavné housky.

Kde se nachází Embassy Suites by Hilton Nashville Downtown?

Embassy Suites by Hilton Nashville Downtown se nachází na adrese 708 Demonbreun Street blízko Bridgestone Areny, Country Music Hall of Fame a Lower Broadway.

Které atrakce jsou v blízkosti W Nashville?

W Nashville se nachází v části The Gulch a má snadný přístup k blízkým atrakcím v Midtown, SOBRO, Music Row, Arts District a dalším.

Kde se nachází Honky Tonk Highway?

Honky Tonk Highway se nachází na Lower Broadway a zahrnuje desítky barů, včetně známých míst jako Tootsie’s a The Stage.

Co lze vidět v Nashvillu na prohlídce s Gray Line of Tennessee?

S prohlídkou s Gray Line of Tennessee můžete vidět centrum města, okolní oblasti, domy slavných hvězd, historické plantáže a další.

Kde se nachází Parthenon?

Parthenon se nachází v Centennial Parku na adrese 500 West End Avenue a je replikou původního chrámu v Athénách, Řecku.

Kde se nachází Frist Art Museum?

Frist Art Museum se nachází na adrese 919 Broadway a nachází se v budově bývalé poštovní budovy.

Kde se nachází Country Music Hall of Fame & Museum?

Country Music Hall of Fame & Museum se nachází na adrese 222 Rep. John Lewis Way S. a je nazváno “Smithsonian country hudby”.