Ochutnejte rozmanitost jídel v potravinovém tržišti 14 Mill Market v Nixa, Missouri

Missouri je známé svou nekonečnou možnouvolností, zejména co se týče jednodenních výletů (a pokud máme čas, i cestování po silnici). Nejlepší věc na jednodenním výletu je, že můžeme za relativně krátkou dobu vložit do programu spoustu zábavy – od turistiky v lese po malebnou jízdu po slavné trase Route 66. A teď máme další destinaci, kterou můžete přidat na seznam našich jednodenních výletů – potravinové tržiště v Nixa, Missouri. Připravte se na lahodné jídlo a skvělý čas.

Někdy není nic uklidňujícího než odpočívat s přáteli a rodinou, když se ponoříme do lahodného jídla, tleskáme na živou hudbu a užíváme si živého rozhovoru, a právě to je místo, kde se můžete takto oddat, 14 Mill Market v Nixa.

Toto první potravinové tržiště v jihozápadním Missouri, které se nachází v bývalém Nixa Mill, předvádí dobrou stravu a nápoje, ale je to také místo, kam jít, když chcete relaxovat a pobavit se pořádně staromódním způsobem.

Při návštěvě v příjemném počasí strávíte čas venku. Patio nabízí uvolněnou atmosféru, kde můžete jíst a využít prostor o velikosti 5000 čtverečních stop.

Nedejte se překvapit, pokud se ocitnete uvězněni v neplánované hře cornhole nebo bocce ball. Toto potravinové tržiště v Missouri také hostí živou hudbu, takže sledujte program událostí.

Hlavní přitažlivostí 14 Mill Market je samozřejmě jídlo. Tržiště nabízí 11 dodavatelů a plně vybavený bar.

Ať už přicházíte na snídani, oběd, večeři, dezert nebo na drink, najdete zde to, co hledáte, a vnitřní prostor na posezení je stejně uvolněný jako prostor venku.

Pokud si přejete svěží salát nebo pizzu, v Classic Pizza Co najdete všechny oblíbené pokrmy.

Rozprouděte své chuťové buňky cestou do Anglie s rybami a hranolky z Londýnského Calling a vychutnejte si taco v Notcho Ordinary Taco.

Nechte si také zajít chuť po klasickým zmrzlinovém poháru Shave Ice od Sno Biz Plus.

Prohlédněte si dny, hodiny a seznam dodavatelů na oficiální webové stránce 14 Mill Market Food Hall. Nebo navštivte Facebookovou stránku tržiště v Nixa, Missouri pro více informací.

Byli jste již v 14 Mill Market, potravinovém tržišti v Nixa, Missouri? Co si myslíte? Dejte nám vědět v komentářích! Věděli jste, že Nixa je jen 12 mil od Springfieldu, nejživějšího města v Missouri? Dejte si kousek jídla, navštivte Springfield a poté se ubytujte v kouzelném Vrbo v Nixa.

Často kladené otázky (FAQ) o potravinovém tržišti 14 Mill Market v Nixa, Missouri:

1. Kde se nachází potravinové tržiště 14 Mill Market?
Potravinové tržiště 14 Mill Market se nachází v Nixa, Missouri, ve Spojených státech.

2. Jaké zábavné aktivity nabízí tržiště 14 Mill Market?
Tržiště 14 Mill Market nabízí nejen lahodné jídlo a pití, ale také živou hudbu a venkovní prostor, kde si můžete zahrát hru cornhole nebo bocce ball.

3. Kolik dodavatelů nabízí potravinové tržiště 14 Mill Market?
Tržiště 14 Mill Market nabízí 11 dodavatelů, kteří nabízejí různé druhy jídla a nápojů.

4. Kde mohu najít informace o otevírací době a dodavatelích tržiště 14 Mill Market?
Dny, hodiny provozu a seznam dodavatelů potravinového tržiště 14 Mill Market můžete najít na oficiální webové stránce 14 Mill Market Food Hall nebo na Facebookové stránce tržiště v Nixa, Missouri.

5. Jaké jsou oblíbené pokrmy, které můžete v 14 Mill Market ochutnat?
V Classic Pizza Co můžete ochutnat svěží saláty a pizzu. U Londýnského Calling si můžete vychutnat ryby a hranolky a v Notcho Ordinary Taco si můžete dát taco. Nezapomeňte také zkusit klasický zmrzlinový pohár Shave Ice od Sno Biz Plus.

Srovnávací odkazy (vztahující se k hlavní doméně):

14 Mill Market Food Hall
Facebooková stránka 14 Mill Market

Budeme rádi, pokud nám dáte vědět o vašem zážitku z návštěvy potravinového tržiště 14 Mill Market v Nixa, Missouri, v komentářích!