Rekreační areál Movenpick Resort Al Marjan Island obdržel ocenění za nejlepší pobytovou dovolenou v severních Emirátech

V resortu Movenpick Resort Al Marjan Island, nacházejícím se v malebných krajinných oblastech Ras Al Khaimah, se o víkendu slavilo. Mimořádným úspěchem se totiž stal vítězství v prestižním ocenění BBC Good Food Awards Middle East za nejlepší pobytovou dovolenou v severních Emirátech. Tento úspěch potvrzuje nejen vynikající úroveň pohostinství a spokojenosti hostů, ale také oddanost, se kterou se resort snaží poskytovat nezapomenutelné zážitky a relaxaci.

Na Movenpick Resort Al Marjan Island se mohou hosté těšit na širokou škálu luxusních vybavení a zážitků. Resort nabízí nejen vynikající gastronomické zážitky a osvěžující koupele v lázních, ale také nekonečné aquaparky Wibit, které jsou největší svého druhu ve městě Ras Al Khaimah. Toto jedinečné místo poskytuje skvělé zábavní možnosti nejen pro děti, ale i pro dospělé hosty.

Resort také nabízí různé ubytovací možnosti, které splní všechny představy hostů. Od soukromých vil s přístupem na bazén a terasu po pokoje s krásným výhledem na pláž, bazén nebo ostrov Al Marjan.

Pro hosty, kteří hledají klid a relaxaci, je zde plážový bar Ula Beach Bar, kde si mohou hosté vychutnat osvěžující nápoje a lahodná jídla při úchvatných výhledech na oceán. K dispozici jsou také tři bazény včetně hlavního bazénu, bazénu pro děti a bazénu pro dospělé. Rodiny s dětmi a teenageri mají také vyhrazený prostor s hernami a arkádovou zónou.

Obdržení tohoto prestižního ocenění v prvním roce provozu resortu je důkazem tvrdé práce a oddanosti celého týmu. Resort se také pyšní šesti různými restauracemi, které svým hostům nabízejí pestrou gastronomickou nabídku.

Vítězství v ocenění BBC Good Food Awards Middle East je pro resort Movenpick Resort Al Marjan Island jedinečným úspěchem a potvrzením kvality a excelence, kterou jim poskytují pobytové dovolené. Tento resort je skutečným rájem nejen pro turisty, ale také pro obyvatele Spojených arabských emirátů, kteří hledají útočiště před shonem a rušností velkoměst.

FAQ:
1. Kde se nachází Movenpick Resort Al Marjan Island?
Movenpick Resort Al Marjan Island se nachází v malebné krajině oblasti Ras Al Khaimah v severních Emirátech.

2. Co je Movenpick Resort Al Marjan Island?
Movenpick Resort Al Marjan Island je luxusní resort nabízející širokou škálu vybavení a zážitků pro hosty.

3. Jaké vybavení a zážitky nabízí resort?
Resort nabízí vynikající gastronomické zážitky, lázně, aquaparky Wibit a různé ubytovací možnosti. Můžete si také vychutnat osvěžující nápoje a jídlo v plážovém baru Ula Beach Bar nebo se relaxovat u bazénů.

4. Jaké jsou ubytovací možnosti v resortu?
V resortu je možné si vybrat mezi soukromými vilami s přístupem na bazén a terasu nebo pokoji s výhledem na pláž, bazén nebo ostrov Al Marjan.

5. Kdy bylo resortu uděleno ocenění?
Resortu bylo uděleno prestižní ocenění v prvním roce provozu.

6. Jaké další restaurace jsou v resortu?
Resort se může pyšnit šesti různými restauracemi, které nabízejí pestrou gastronomickou nabídku.

7. Kdo by měl navštívit Movenpick Resort Al Marjan Island?
Resort je vhodný pro turisty i obyvatele Spojených arabských emirátů, kteří hledají klid a relaxaci mimo rušnost velkoměsta.

8. Jaké další informace můžete poskytnout o Movenpick Resort Al Marjan Island?
Další informace o Movenpick Resort Al Marjan Island najdete na jejich oficiální webové stránce zde.

Zavřítstudovatý článek