Romantické večeře pro dva – Voňavé a lákavé nabídky v obchodech

V průběhu týdne se často dostáváme do situace, kdy se nechce vařit, ale přesto bychom rádi vychutnali chutné a romantické jídlo. Naštěstí pro nás jsou obchody plné lákavých nabídek, které zaručí dokonalou večeři, ať už máme chuť na maso, mořské plody nebo vegetariánskou lahůdku.

Máme-li rádi luxus a dobrou cenu, můžeme sáhnout po M&S nabídce Dine In. Letos mají novinkou plně bezlepkové menu pro ty, kteří mají zvláštní dieta. Také veganové budou mít radost, protože nově je pro ně připraveno speciální menu. K tomu můžete ještě přidat čtyři kusy Passionstar Martini a večeře je perfektní. Nechybí ani nové pokrmy, jako například krevety a humr termidor na předkrm, hovězí filé Wellington s bramborovým pyré jako hlavní chod a bílá čokoládová a malinová mousse v podobě srdce jako dezert. A to všechno za 25 liber, což při původní ceně 41,75 liber znamená úsporu až 16,75 liber.

Tesco také nepřehlédlo své zákazníky a připravilo Finest Valentine dinner pro dva. S kartou Clubcard se cena snižuje na 12 liber, a to včetně hlavního chodu, přílohy, dezertu a nápoje. Zákazníci, kteří si chtějí pochutnat i na předkrmu, zaplatí celkem 18 liber. Nakupovat můžete online nebo ve větších supermarketech.

Pokud dáváte přednost Asda, můžete zvolit jejich nabídku Bistro Dine In For Two s úsporou až 11,50 liber. Za 12 liber dostanete předkrm, hlavní chod, dezert, nápoj a dvě přílohy. Mezi nabízenými pokrmy nechybí třeba tempura krevety, vepřový řízek s bylinkami, hranolky s parmezánem nebo profiteroly s irským krémem. K dispozici jsou alkoholické i nealkoholické nápoje.

Sainsbury’s přináší nabídku Taste the Difference za 15 liber, která zahrnuje předkrm, hlavní jídlo, přílohu, dezert a nápoj. Na výběr je například gratinovaná svíčková, zeleninové buchty Bao, hovězí no-Beef Wellington nebo dezert se bílou čokoládou a jahodovými růžemi.

Iceland sice nemá speciální nabídku na Valentýna, ale přesto má ve svém sortimentu velký výběr lahůdek, které si jen stačí zapéct v troubě. Můžete si vybrat například sýrový quiche s šunkou nebo kuřecí kroketu s česnekem.

Ať už zvolíte kteroukoliv z nabídek obchodů, jistě se vám podaří vytvořit ideální romantickou večeři pro dva, která potěší jak váš žaludek, tak i vaše srdce.

Častým problémem v průběhu týdne je, že se nechce vařit, ale přesto bychom chtěli mít chutné a romantické jídlo. Naštěstí jsou obchody plné lákavých nabídek, které zaručí dokonalou večeři, ať už máme chuť na maso, mořské plody nebo vegetariánskou lahůdku.

Máte-li rádi luxus a dobré ceny, můžete zvolit nabídku Dine In od M&S. Letos mají nově plně bezlepkové menu pro ty, kteří mají speciální dietu. Také pro vegany je připraveno speciální menu. K tomu můžete přidat čtyři kusy Passionstar Martini a večeře je perfektní. Nově nabízejí také krevety a humr termidor na předkrm, hovězí filé Wellington s bramborovým pyré jako hlavní chod a bílou čokoládovou a malinovou mousse v podobě srdce jako dezert. A to všechno za 25 liber, s úsporou až 16,75 liber oproti původní ceně 41,75 liber.

Tesco také nepřehlédlo své zákazníky a připravilo Finest Valentine dinner pro dva. S kartou Clubcard se cena snižuje na 12 liber, včetně hlavního chodu, přílohy, dezertu a nápoje. Zákazníci, kteří si přejí předkrm, zaplatí celkem 18 liber. Nakupovat můžete online nebo ve větších supermarketech.

Pokud dáváte přednost Asda, můžete zvolit nabídku Bistro Dine In For Two s úsporou až 11,50 liber. Za 12 liber dostanete předkrm, hlavní chod, dezert, nápoj a dvě přílohy. Mezi nabízenými jídly najdete například tempura krevety, vepřový řízek s bylinkami, hranolky s parmezánem nebo profiteroly s irským krémem. K dispozici jsou také alkoholické i nealkoholické nápoje.

Sainsbury’s nabízí nabídku Taste the Difference za 15 liber, zahrnující předkrm, hlavní jídlo, přílohu, dezert a nápoj. Na výběr je například gratinovaná svíčková, zeleninové buchty Bao, hovězí no-Beef Wellington nebo dezert se bílou čokoládou a jahodovými růžemi.

Iceland sice nemá speciální nabídku na Valentýna, ale přesto nabízí velký výběr lahůdek, které si stačí jen zapéct v troubě. Můžete si vybrat například sýrový quiche se šunkou nebo kuřecí krokety s česnekem.

Ať už zvolíte kteroukoli z nabídek obchodů, jistě se vám podaří vytvořit ideální romantickou večeři pro dva, která potěší jak váš žaludek, tak i vaše srdce.

Definition:
– M&S: obchodní řetězec Marks & Spencer
– Dine In: program nabízející hotová jídla pro domácí večeře
– Bezlepkové menu: jídelníček neobsahující lepek, vhodný pro lidi s celiakií
– Vegan: osoba, která nekonzumuje žádné produkty živočišného původu

Slevové nabídky:
– M&S Dine In – odkaz
– Tesco Finest Valentine dinner – odkaz
– Asda Bistro Dine In For Two – odkaz
– Sainsbury’s Taste the Difference – odkaz
– Iceland – odkaz