Super Bowl LVIII – Nejlepší nabídky na jídlo k tomuto fotbalovému svátku

S blížícím se víkendem se blíží Super Bowl LVIII, den, který přivádí fotbal před televizní obrazovky po celém světě. Ať už se chystáte do oblíbeného baru, restaurace nebo zůstáváte doma, potřebovaté dobré jídlo, které vám pomůže přežít veškeré komentáře mezi hrami. Oh, a samozřejmě reklamy, nemůžeme zapomenout na reklamy!

Naštěstí nám Super Bowl nabízí skvělou příležitost, jak si dopřát velké slevy a vychutnat si jídlo z našich oblíbených restaurací a fast foodů bez toho, abychom utratili příliš mnoho peněz. Bez ohledu na to, jestli pořádáte velkou Super Bowl párty nebo slavíte sami, existuje mnoho různých nabídek, které vás zásobí křídly, pizzou a hamburgery. Abyste si mohli co nejsnadněji naplánovat nedělní hru, přinášíme vám všechny nejlepší nabídky, které můžete využít tento Super Bowl neděli.

7-Eleven – Zajděte si do obchodu a pořiďte si velkou pizzu s pepřoniovým nebo sýrovým nábelkem a 10 kostičkami kuřecích křídel za pouhých 14 dolarů.

Applebee’s – Pokud chcete křídla, Applebee’s je tím pravým místem! Při objednávce výdeje nebo rozvozu nad 40 dolarů na webových stránkách Applebee’s nebo pomocí mobilní aplikace získáte 20 kuřecích křídel zdarma. Při pokladně zadejte kód “BIGGAME24”, abyste získali tuto nabídku.

Bar Louie – Bar Louie nabízí nabídku “libovolné tři předkrmy za 35 dolarů”.

BJ’s Restaurant & Brewhouse – Fanoušci, kteří sledují Super Bowl v místním BJ’s, si mohou dopřát různé speciální nabídky, jako například pivní happy hour s cenou piva BJ’s za 5 dolarů, margaritami za 6 dolarů a vybranými předkrmy za 7 dolarů. Pouze v neděli si můžete také pořídit slevu na křidýlka, která obsahují “Křídlový slávnostní hod za 49 dolarů nebo dva za 87 dolarů”, když použijete promo kód “BIGGAME”.

Buffalo Wings – Toto není přímá nabídka k Super Bowl, ale zahrnujeme ji, protože si můžete přijít na případného bezprostředně následujícího dne (pondělí 26. února) od 14:00 do 17:00 na objednávku 6 kostiček kuřecích křídel zdarma, pokud Super Bowl skončí v prodloužení.

Chipotle – Fanoušci Chipotle mohou získat malou porci Sýru Blanco zdarma při použití kódu QUESO24.

Cici’s Pizza – Obří 28 palcová pizza Piezilla vás bude stát pouze 49,99 dolarů a to až do dne hry.

Další informace naleznete na zde.

Často kladené otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací uvedených v článku:

1. Jaké nabídky existují na jídlo pro Super Bowl?
– 7-Eleven nabízí velkou pizzu s pepřoniovým nebo sýrovým nábelkem a 10 kostičkami kuřecích křídel za 14 dolarů.
– Applebee’s nabízí 20 kuřecích křídel zdarma při objednávce výdeje nebo rozvozu nad 40 dolarů na webových stránkách nebo pomocí mobilní aplikace s použitím kódu “BIGGAME24”.
– Bar Louie nabízí “libovolné tři předkrmy za 35 dolarů”.
– BJ’s Restaurant & Brewhouse nabízí různé speciální nabídky, včetně happy hour na pivo, margaritu a vybrané předkrmy, a slevu na křidýlka s použitím promo kódu “BIGGAME”.
– Buffalo Wings nabízí objednání 6 kostek kuřecích křídel zdarma, pokud Super Bowl skončí v prodloužení (platí pouze pondělí 26. února od 14:00 do 17:00).
– Chipotle nabízí malou porci Sýru Blanco zdarma při použití kódu QUESO24.
– Cici’s Pizza nabízí obří 28 palcovou pizzu Piezilla za 49,99 dolarů.

2. Kde mohu najít další informace?
Další informace naleznete zde.

Významné pojmy a odborné termíny použité v článku:
– Super Bowl – finálový zápas amerického fotbalu mezi vítězi dvou konferencí National Football League (NFL); nejdůležitější sportovní událost roku v USA.
– křidýlka – část kuřecího křídla, která je oblíbeným jídlem během Super Bowl; zpravidla jsou ostrá a kořeněná.
– pepřoniový nábelík – příloha ke pizze, která obsahuje kousky salámu, papriky, cibuli a olivy namočené v octě a oleji.
– sýrový nábelík – příloha ke pizze, která obsahuje tavený sýr nebo parmezán.