Taylor Swift v Melbourne: Kde se zjeví na oběd?

Když předchozí rok Harry Styles navštívil vinárnu Cibi v Melbourne na zelený čaj, jeho fanoušci na TikToku přišli v hojném počtu. Přicházeli i měsíce po Stylesově návštěvě, a nakonec musela vinárna Cibi zakázat hostům natáčet obsah pro sociální média na svých telefonech. Avšak až Taylor Swift dorazí do Melbourne letos, nemusí jen Cibi čelit takovému náporu. Taylor Swift, která byla zvolena časopisem Time Osobností roku, zahraje tři koncerty v Melbourne od 16. února, předtím než přesune svou show na čtyři večery do Sydney od 23. února. Pokud Swift mezi těmito městy nebude létat soukromým leteckým letadlem, bude mít čtyři večery volné pro večeři v Austrálii – ať už si dá na oběd a koktejly kdekoliv.

Internet je plný seznamů obsahujících bary a restaurace, které Swift navštívila v New Yorku v průběhu posledních několika let, zejména za posledních 12 měsíců. Prostudovali jsme tyto seznamy a na základě detailního, systematického průzkumu jsme identifikovali klíčové trendy ve stravovacích zvyklostech Swift v Manhattanu. Na základě této studie jsme schopni předpovědět, kde by se mohla nečekaně objevit během svého pobytu v Austrálii. Je to velmi vědecký přístup.

Je zajímavé, že Swift nezajímají supermoderní a nové místa, o kterých se rozplývají newyorští food kritici. Populární restaurace jako Sailor, Tatiana a Torrisi jsou pro ni méně důležité. Na jejím seznamu je jen velmi málo omakase a degustačních menu, stejně jako jen omezená nabídka steakových restaurací, čínských bufetů a burgerových podniků. Avšak oblíbená je mořská kuchyně, italská kuchyně a sushi à la carte. Navštěvuje spolehlivé a oblíbené podniky jako Minetta Tavern, Waverly Inn a Emilio’s Ballato. Pokud jde o bary, nejlepší jsou ty temné, s dobrými martini a stylovým prostředím. Takže s tímto vším na paměti, předpovídáme, kde by se Swift mohla (a měla) najíst v Melbourne.

Nejprve se podíváme na dive bar na východě města. Jestli Swift opravdu preferuje Old Fashioned, pak musí jít do Heartbreaker – nočního dive baru na východní straně CBD, kde se mohou Swift a Travis Kelce setkat vzadu (stejně jako v písni “Delicate”) po půlnoci. Pokud Kelce začne zpívat Viva Las Vegas z jukeboxu, jak to dělal po výhře ve Super Bowlu, a Swift bude potřebovat útěk, může si i vzít některé koktejly od společnosti Everleigh Bottling Co. s sebou.

Další možností pro Swift je Apollo Inn poblíž Gimletu. Je to intimní prostor s pouhými 28 sedadly, včetně dvou kabinek – jedna je poloprivátní v podobě podkova, druhá je kůže a připomíná kapitolu z alba “Reputation”. Nabízí se zde čtyři druhy martinovaných koktejlů, které jsou podávány v křišťálových sklenkách.

Další variantou jsou italské restaurace. Buď může Swift navštívit Rosetta v Crownu, která je vodnářským kolem a nabízí skvělou nabídku mořských plodů a také soukromý jídelní prostor. Pokud se Swift bude chtít občerstvit italskou kuchyní s moderním nádechem, bude se jí líbit Tipo 00 a Hardware Club na Little Bourke Street. Další možností je Capitano v Carltonu s italsko-americkým nádechem inspirovaným Folklorem.

Prostřednictvím našeho výzkumu jsme také zjistili, že Swift ráda obdivuje martini ve stylovém prostředí se skrytými místnostmi. Jedním z těchto míst je Gimlet, který je skutečnou magnetem pro celebrity a má novojorský kouzelný nádech. Je možné, že Swift se po koncertě podívá na soukromou místnost a pochutná si na Good Food-recommended burgeru ze speciálního menu na pozdní večeři. Dalším vhodným místem je Reine & La Rue, které je umístěno v budově bývalého stock exchange ze zlaté horečky. Nabízí vysoké stropy, vitráže a svěže připravené mořské plody.

Další možností je návštěva francouzské restaurace France-Soir v South Yarře. Tento podnik se specializuje na tradiční francouzskou kuchyni a je populární mezi A-listery již od roku 1986.

Swift a její přítel Travis Kelce byli viděni v newyorském Nobu v prosinci a zdá se, že Nobu je také nejlepší volbou v Melbourne. Očekáváme, že Swift a její tým budou ubytováni v hotelu Crown Towers, kde se také nachází luxusní pobočka japonského restauračního řetězce Nobu. Pokud by však Swift chtěla vyzkoušet místní japonskou kuchyni, doporučujeme Kisume v centru města nebo Yugen Dining v South Yarře.

A konečně, pokud hledáte místo se skvělým výhledem a vynikajícími mořskými plody, nemůžeme nezmínit Stokehouse výjimečné pláže. Nabízí úžasnou mořskou nabídku, včetně kapesníka se svíčkovou a homarem.

Jakýkoli z těchto podniků by byl skvělou volbou pro Taylor Swift během jejího pobytu v Melbourne.

Často kladené dotazy (FAQs) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

Q: Kdo bude hrát koncerty v Melbourne a Sydney?
A: Taylor Swift bude hrát tři koncerty v Melbourne a čtyři večery v Sydney.

Q: Kde Taylor Swift preferuje jíst v New Yorku?
A: Taylor Swift navštěvuje oblíbené podniky jako Minetta Tavern, Waverly Inn a Emilio’s Ballato, stejně jako spolehlivé místa s mořskou kuchyní, italskou kuchyní a sushi à la carte.

Q: Které podniky v Melbourne jsou doporučeny pro Taylor Swift?
A: Doporučenými podniky v Melbourne jsou dive bar Heartbreaker, Apollo Inn poblíž Gimletu, Rosetta v Crownu, Tipo 00 a Hardware Club na Little Bourke Street, Capitano v Carltonu, Gimlet, Reine & La Rue, France-Soir v South Yarře, Nobu v Crown Towers, Kisume v centru města a Yugen Dining v South Yarře, a také Stokehouse na pláži.

Definice klíčových termínů a odborného názvosloví použitého v článku:

– Vinárna: Hospoda, kde se podává víno.
– TikTok: Sociální mediální platforma pro sdílení krátkých videí.
– Obsah pro sociální média: Fotografie, videa nebo texty sdílené na sociálních médiích.
– Osobností roku: Cena udělovaná na základě významného přínosu nebo vlivu v daném roce.
– Omakase: Jídlo připravované a servírované šéfkuchařem podle jeho výběru.
– Degustační menu: Speciální menu, které nabízí malé porce více chodů k ochutnání.
– CBD: Centrální byznysová čtvrť v Melbourne.
– Martini: Koktejl s vodkou nebo ginem jako základním alkoholem.
– Stock exchange: Burza obchodovaných cenných papírů.
– A-lister: Osoba, která je velmi známá nebo úspěšná v daném oboru.

SUGGESTED RELATED LINKS:
Crown Towers Melbourne
Nobu Melbourne
Gimlet
Heartbreaker
Apollo Inn
Tipo 00
Waverly Inn
Minetta Tavern
Capitano
Reine & La Rue
France-Soir
Kisume
Stokehouse