The Real Good Food Company, Inc. se účastní konference

Společnost The Real Good Food Company, Inc. (NASDAQ: RGF) oznámila, že se účastní 24. ročníku B. Riley Institutional Investor Conference, která se koná ve dnech 22.-23. května 2024 v Beverly Hills v Kalifornii.

V rámci konference se management společnosti účastní diskuze s institucionálními investory a také se bude účastnit individuálních schůzek. Konkrétně se toto setkání uskuteční 22. května 2024 v Beverly Hilton Hotel. Pro účast na konferenci je vyžadována registrace. Více informací a možnost plánování schůzek je k dispozici prostřednictvím B. Riley zástupce.

The Real Good Food Company, Inc. je přední společností v oblasti zamrzlých a chladících potravin zdravé výživy. Jejich cílem je poskytovat “Skutečné jídlo, které se cítí skvěle jíst”, a to formou chutných a zdravých potravin s nízkým obsahem cukru, sacharidů a vysokým obsahem bílkovin. Jejich široký sortiment zahrnuje snídaně, obědy, večeře a svačinky, které jsou k dostání ve více než 16 000 prodejních místech po celé zemi.

Společnost je známá také pro svou přítomnost na sociálních sítích, kde patří k největším výrobcům zamrzlých potravin. Dále společnost poskytuje také možnosti přímého prodeje koncovým zákazníkům.

Závěrečné vyhlášení společnosti obsahuje nepředpověditelné faktory, které mohou ovlivnit výsledky společnosti v budoucnu, například rizika spojená s restatementem finančních výkazů, předpokládanými náklady a finančním dopadem uzavření COI a také se změnou generálního ředitele společnosti.

The Real Good Food Company, Inc. je stále upevňuje svou pozici na trhu zamrzlých potravin a dává důraz na zdravou výživu. Jejich účast na konferenci je příležitostí pro další rozvoj a spolupráci s institucionálními investory.

Často kladené otázky (FAQ):

1) Kdy se koná 24. ročník B. Riley Institutional Investor Conference?
24. ročník B. Riley Institutional Investor Conference se koná ve dnech 22.-23. května 2024.

2) Kde se konference odehrává?
Konference se koná v Beverly Hills v Kalifornii.

3) Kdo se účastní konference?
Management společnosti The Real Good Food Company, Inc. se účastní konference a diskutuje s institucionálními investory.

4) Jaká je registrace pro účast na konferenci?
Registrace je vyžadována pro účast na konferenci. Více informací a možnost plánování schůzek je k dispozici prostřednictvím B. Riley zástupce.

5) Jaká je činnost společnosti The Real Good Food Company, Inc.?
Společnost The Real Good Food Company, Inc. je předním výrobcem zamrzlých a chladících potravin zdravé výživy. Jejich produkty jsou chutné a zdravé, s nízkým obsahem cukru, sacharidů a vysokým obsahem bílkovin.

6) Kde jsou produkty společnosti k dostání?
Produkty společnosti The Real Good Food Company, Inc. jsou k dostání ve více než 16 000 prodejních místech po celé zemi.

7) Jaká je přítomnost společnosti The Real Good Food Company, Inc. na sociálních sítích?
Společnost The Real Good Food Company, Inc. je aktivní na sociálních sítích a patří mezi největší výrobce zamrzlých potravin s přímým prodejem koncovým zákazníkům.

Důležité termíny a pojmy:

– B. Riley Institutional Investor Conference: Konference pro institucionální investory, kterou organizuje B. Riley.

Související odkazy:

B. Riley – oficiální webové stránky