Yo! Boca! Taco! přetváří představu o benzínové pizzě a nabízí klasickou mexickou kuchyni v Waylandu

Fakta:
– Yo! Boca! Taco! je mexická restaurace nacházející se v benzinové stanici Gulf v pobřežní části Waylandu.
– Majitel K.C. Ueberroth začal restauraci před pěti lety a od té doby získal mnoho nadšených zákazníků.
– Restaurace se specializuje na autentické mexické jídlo a nabízí nejen tacos, ale i další oblíbené pokrmy.

Nový článek:
Yo! Boca! Taco! vám ukáže, že benzínová stanice může být místem, kde si můžete vychutnat výtečné mexické jídlo. V Waylandu se skrývá tato restaurace nacházející se uvnitř benzinové stanice Gulf na Boston Post Road.

K.C. Ueberroth, majitel tohoto místa, začal s restaurací před pěti lety, kdy se stal franšízovým partnerem Gulfu. Ačkoli benzinová stanice začala jako obyčejný obchod, Ueberroth chtěl vytvořit něco zcela nového. “Začali jsme velmi jednoduše s lepšími možnostmi svačinek,” řekl. “Ale vždycky jsem chtěl něco víc, něco jako taco truck. A také miluju mexické jídlo. Zjistil jsem, že v této oblasti vlastně takové místo chybí, a od té doby to jde stále výš.”

Díky svému personálu, který do restaurace přinesl autentické latinskoamerické chuťové složky a recepty, se tato bývalá pohodlná prodejna postupně proměnila v centrum mexické kuchyně. Ueberrothova restaurace si rychle našla své fanoušky. “Naši zákazníci mi řekli, že Wayland si takové místo jako je tohle zaslouží,” sdílel Ueberroth. “Lidé zde nečekají, že ve stanici dostanou tak dobré jídlo. Jedna starší dáma, která chodí často ke kadeřnici, slyšela, že u nás mají skvělé jídlo. Nejsem si jistý, jestli kdy v životě vyzkoušela quesadillu, ale přišla k nám, vyzkoušela si ji a od té doby je pravidelnou zákaznicí.”

Yo! Boca! Taco! nabízí nejen lahodná jídla, ale také přichází s vlastním stylem. Začínáme již samotným jménem restaurace, které odkazuje na vliv staré školy hip-hopu. “Jsem velkým fanouškem staré školy hip-hopu, takže mi přišlo na mysl použít ‘yo’ a ‘boca’, což ve španělštině znamená ‘ústa’, mě velmi zaujalo,” řekl Ueberroth. “Myslím si, že výkřičníky v názvu dávají hodně energie – je to trochu punk rocku a hip-hopu, jméno, které si pamatujete.”

Navíc Yo! Boca! Taco! disponuje vlastním uměleckým dílem, které namaloval sám Ueberroth. Na zadní stěně restaurace najdete hrubé kresby několika nezapomenutelných zákazníků, kteří sem přišli. “Původně jsem chtěl, aby mi umělec, který navrhl naše logo, namaloval tyto portréty, ale on mě povzbudil, abych si je namaloval sám,” sdělil Ueberroth. “Při začátku jsem se zaměřil na speciální hosty, jako třeba na první rodinu, která k nám přišla, nebo na prvního člověka z Kalifornie, který navštívil náš podnik. Pak jsem přešel k malování stálých zákazníků – měl jsem lidi, kteří tu byli 50 nebo 60krát. Pokud jste na zdi, jste náš nezapomenutelný host, buď kvůli tomu, co jste dělali nebo řekli, nebo proto, že sem chodíte pravidelně.”

Ueberroth sdílel, že největší komplimenty dostávají od truckerů a ostatních profesionálů, kteří se často pohybují mezi různými místy. “Dostáváme hodně lásky od truckerů a řidičů,” řekl. “Ti lidé pracují v různých komunitách a vědí, kde se dobře jí. Když si vezmou jídlo, odejdou ven a sní ho ve svém autě. A pak se vrátí a řeknou nám, že bylo skvělé. To je nejlepší kompliment, který si můžeme přát.”

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kde se nachází restaurace Yo! Boca! Taco!?
Restaurace Yo! Boca! Taco! se nachází v pobřežní části Waylandu v mexické restauraci na benzinové stanici Gulf na Boston Post Road.

2. Kdy začala restaurace Yo! Boca! Taco! provozovat podnikání?
Restaurace začala podnikat před pěti lety, kdy se majitel K.C. Ueberroth stal franšízovým partnerem Gulfu.

3. Jaký druh jídel nabízí Yo! Boca! Taco!?
Restaurace se specializuje na autentické mexické jídlo a nabízí nejen tacos, ale také další oblíbené pokrmy.

4. Jaký je příběh za vznikem Yo! Boca! Taco!?
Majitel K.C. Ueberroth chtěl vytvořit něco nového na benzinové stanici a začal s lépe kvalitními svačinami. Postupně však došlo k transformaci stanice na mexickou restauraci, která se stala oblíbenou mezi zákazníky.

5. Proč se restaurace jmenuje Yo! Boca! Taco!?
Jméno restaurace odkazuje na vliv staré školy hip-hopu a znamená “ústa” ve španělštině. Majitel chtěl vytvořit energický název, který si lidé zapamatují.

6. Jaký je vztah majitele k umění ve restauraci?
Majitel sám namaloval umělecké dílo na zadní stěně restaurace. Jsou to hrubé kresby nezapomenutelných zákazníků restaurace.

Další informace o restauraci Yo! Boca! Taco! naleznete na [doména] (link name).