Too Good To Go: Vynikající jídlo za poloviční cenu a ochrana životního prostředí

Pokud jste se někdy zajímali, co se stane s tou zbylou pečivem ve výkladní skříni, když vaše oblíbená kavárna zavírá na den, máme pro vás odpověď. Většinou skončí v odpadkovém koši. Jedna společnost se však snaží to změnit a zároveň zákazníkům nabídnout skvělé podvodné nabídky na lahodné jídlo. Too Good To Go funguje jako GrubHub pro vyzvedávání přebytků jídla. Prostřednictvím své aplikace nabízejí restaurace a obchody se zbytky zboží zákazníkům “překvapivý pytel” s jídlem za polovinu ceny od nejlepších restaurací, pekáren a obchodů.

Aplikace se stala senzací na sociálních sítích, kde TikTokers chválí, jak za pouhých 4 USD získali obrovské krabice s pečivem nebo večeři pro dva v New Yorku za méně než 18 USD. Společnost Too Good To Go byla poprvé spuštěna v Dánsku v roce 2015 a rozšířila se po celé Evropě. Do Spojených států přišla v roce 2020 a provozuje v 24 amerických městech, včetně New Yorku, Bostonu a Los Angeles, s plánem rozšíření na dalších devět měst během tohoto roku.

Společnost rychle roste, generuje roční příjmy přes 79 milionů dolarů v roce 2023, generuje miliony dolarů dalších příjmů pro obchodní partnery a celosvětově zachraňuje před vyhozením více než 300 milionů jídel. Too Good To Go je win-win-win model, jak říká Chris MacAuley, viceprezident pro Severní Ameriku společnosti Too Good To Go. Přispívá nejen k ochraně životního prostředí, snižování plýtvání potravinami, ale také pomáhá partnerům monetizovat přebytky a přivádí jim nové zákazníky. Zákazníci získávají skvělé jídlo za skvělou cenu. Tato platforma přináší výhody pro všechny zúčastněné strany.

Typické úspory pro zákazníky dosahují až poloviny ceny překvapivého pytle s jídlem. Tři klíčové složky nabídky pro zákazníky jsou udržitelnost, možnost získat skvělé jídlo za zvýhodněnou cenu a překvapení a radost ze skutečnosti, že i když víte, že dostáváte skvělou nabídku, nevíte přesně, co získáte, dokud si to nepřevezmete.

Společnost také nabízí výhody pro restaurace a obchody, které se zapojují do programu. Kromě toho, že získávají peníze za potraviny, které by jinak skončily v odpadu, také přitahují nové zákazníky do svých podniků. Zákazníci, kteří si koupí překvapivý pytel, mají až 80% šanci, že si ještě něco koupí nebo se vrátí.

Společnost Too Good To Go se zaměřuje na mladou generaci spotřebitelů, a zatím to vypadá, že bude mít velký úspěch. S více než sedmi miliony uživateli na platformě je stále rostoucí. Společnost nedávno spustila systém správy zásob optimalizovaný umělou inteligencí, který pomáhá obchodům při rozhodování o přebytcích potravin na základě různých faktorů.

Too Good To Go je více než jen jednoduchá aplikace; je to směr, který ví, jak využít technologii a chytré rozhodování tak, aby pomohla snížit plýtvání potravinami a snížila uhlíkovou stopu. S cílem snižovat odpad a zároveň poskytovat lahodné jídlo za zvýhodněnou cenu je Too Good To Go inovativní platformou, která přináší nespočet výhod pro podniky i spotřebitele. GrubHub může být oblíbený, ale Too Good To Go je opravdu somewhere.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Co je Too Good To Go?
Too Good To Go je společnost, která funguje jako GrubHub pro vyzvedávání přebytků jídla. Prostřednictvím své aplikace nabízí restaurace a obchody zákazníkům “překvapivý pytel” s jídlem za polovinu ceny od nejlepších restaurací, pekáren a obchodů.

2. Jak funguje Too Good To Go?
Zákazníci si prostřednictvím aplikace vybírají a objednávají “překvapivý pytel” s jídlem od partnerských restaurací a obchodů. Odebírají potraviny osobně a získávají je za zvýhodněnou cenu.

3. Jaké jsou výhody pro zákazníky?
Zákazníci získávají skvělé jídlo za polovinu ceny a zároveň pomáhají snížit plýtvání potravinami a ochranu životního prostředí.

4. Jaké jsou výhody pro restaurace a obchody?
Partneři Too Good To Go získávají peníze za potraviny, které by jinak skončily v odpadu, a přitahují nové zákazníky do svých podniků. Existuje až 80% šance, že zákazníci, kteří si koupí “překvapivý pytel”, ještě něco koupí nebo se vrátí do podniku.

5. Jaké jsou typické úspory pro zákazníky?
Typické úspory pro zákazníky dosahují až poloviny ceny “překvapivého pytle” s jídlem.

6. Kolik měst ještě Too Good To Go pokrývá?
Společnost Too Good To Go v současnosti provozuje svou službu v 24 amerických městech, včetně New Yorku, Bostonu a Los Angeles. Plánuje se rozšíření na dalších devět měst během tohoto roku.

7. Jaké jsou roční příjmy a úspěch společnosti?
Společnost Too Good To Go generuje roční příjmy přes 79 milionů dolarů v roce 2023 a celosvětově zachraňuje před vyhozením více než 300 milionů jídel.

8. Jaká je hlavní vize a směr společnosti?
Too Good To Go je inovativní platforma, která snižuje plýtvání potravinami a uhlíkovou stopu. Je zaměřena na mladou generaci spotřebitelů a využívá technologii a chytré rozhodování v oblasti správy zásob přebytků potravin.

Odkazy:
Too Good To Go