Úmrtí Johna T. “Jaye” Taylora vzbudilo smutek a vzpomínky

John T. “Jay” Taylor zemřel ve věku 80 let v klidu dne 18. března 2024 se svou rodinou po svém boku. Jeho rodinu předešli v smrti rodiče John A a Margaret, dcera Susan a vnučka Abigail. Po Jayovi zůstává jeho manželka Eileen, se kterou byl šťastně ženatý 58 let, syn Scott, jeho žena Katey a vnučky Grace, Christina a Audrey.

Jay vyrostl v Rockland County, New York a v roce 1964 absolvoval University of Rhode Island (URI). Na URI byl členem programu ROTC a s hrdostí sloužil v armádě po absolvování vysoké školy. Po aktivní službě začal svou kariéru v Control Data Corp, rozhodnutí, které ho nakonec přivedlo spolu se svou rodinou do Minnesoty v roce 1977.

Jay a Eileen se potkali na URI a vzali se v červnu 1965. Jay nesmírně miloval svou rodinu a věnoval svůj čas pomoci a podpoře svým dětem při jejich aktivitách, jako jsou sport a hudba. Jay byl dobrovolníkem na mnoha organizacích, jako je Boy Scouts of America, Aquatennial a jeho spolku na univerzitě, Tau Kappa Epsilon, kde spolupracoval s univerzitními kapitolami po celé zemi. Byl aktivním členem rytířů Kolumba, kde zastával mnoho funkcí, včetně velmistra a věrného navigátora. Také sloužil ve farnosti St. Edward jako předseda a správce rady farnosti a pracoval na různých výborech a speciálních projektech. Miloval být amatérským kuchařem a hostit lidi ve svém domově. Jay bude v paměti jako muž, který dokázal navázat konverzaci s kýmkoli a miloval dobrou společnost, dobré jídlo a dobré víno.

Pohřební služby se budou konat ve čtvrtek 4. dubna v kostele sv. Edwarda na adrese 9401 Nesbitt Ave S. Bloomington MN, 55437. Návštěva začne v 10 hodin a pohřební obřad ve 11 hodin, po kterém následuje oběd v sociální síni sv. Eda, tak jak by si Jay přál, aby byl jeho život oslavován s dobrou stravou a pár smíchy. Místo květin žádá rodina, abyste zvážili darování ve jménu Jaye Charitativní nadaci Abbey’s Hope nebo kostelu sv. Edwarda.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo byl John T. “Jay” Taylor?
– John T. “Jay” Taylor byl muž, který zemřel ve věku 80 let dne 18. března 2024. Byl manželem, otcem a dědečkem.

2. Kdy a kde se narodil Jay Taylor?
– Jay Taylor vyrostl v Rockland County, v New Yorku.

3. Kde a kdy absolvoval Jay Taylor vysokou školu?
– Jay Taylor absolvoval University of Rhode Island (URI) v roce 1964.

4. Jakou kariéru měl Jay Taylor?
– Jay Taylor začal svou kariéru v Control Data Corp a následně se s rodinou přestěhoval do Minnesoty v roce 1977.

5. Kde se Jay a Eileen potkali?
– Jay a Eileen se potkali na University of Rhode Island.

6. Jakou roli hrál Jay Taylor v komunitě?
– Jay Taylor byl aktivním členem různých organizací, jako je Boy Scouts of America, Aquatennial, Tau Kappa Epsilon a rytíři Kolumba. Také sloužil ve farnosti St. Edward.

7. Jak bude probíhat pohřeb Jaye Taylora?
– Pohřební služby se budou konat ve čtvrtek 4. dubna v kostele sv. Edwarda na adrese 9401 Nesbitt Ave S. Bloomington MN, 55437. Návštěva začne v 10 hodin a pohřební obřad ve 11 hodin, po kterém následuje oběd v sociální síni sv. Eda.

Definice klíčových pojmů:

1. ROTC – Zkratka pro Reserve Officers’ Training Corps, program vysokých škol ve Spojených státech, který připravuje studenty na kariéru důstojníků v ozbrojených silách.

2. Control Data Corp – Americká společnost zabývající se výrobou a prodejem počítačových systémů a softwaru.

3. University of Rhode Island (URI) – Vysoká škola nacházející se v Rhode Islandu, ve Spojených státech.

4. Boy Scouts of America – Americká organizace pro chlapce, která se zaměřuje na rozvoj dovedností, charakteru a občanského vědomí.

5. Aquatennial – Velký letní festival konaný v Minnesotě, který zahrnuje různé akce a oslavy spojené s vodou.

6. Tau Kappa Epsilon – Mezinárodní bratrstvo založené na podpoře akademického růstu, služby komunitě a vytváření bratrských vazeb.

7. Rytíři Kolumba – Mužské katolické sdružení, které se věnuje podpoře víry, charitativním aktivitám a službě společnosti.

Sugerované příbuzné odkazy:
Abbey’s Hope – Charitativní nadace Abbey’s Hope
Kostel sv. Edwarda – Webové stránky kostela sv. Edwarda