Koktejl Japonska a Západu: Skiresort Club Med Kiroro Grand na ostrově Hokkaido

Club Med Kiroro Grand je skiresort nacházející se na ostrově Hokkaido v Japonsku. Tento all-inclusive resort nabízí skvělý mix japonského pohostinství a západního stylu. Přestože tento resort nemá tak flashy atmosféru jako Niseko na západní straně ostrova, právě toto mu dodává své kouzlo.

Skiresort Club Med Kiroro Grand je ideálním místem pro rodiny a skupiny. Nabízí čtyřhvězdičkové ubytování, luxusní pokoje a spoustu aktivity pro děti i dospělé. V rámci all-inclusive balíčku je zde zdarma možnost využít lekce lyžování a průvodce, což je pro začátečníky i pokročilé lyžaře skvělou příležitostí zdokonalit své dovednosti.

Tento skiresort se nachází v oblasti Kiroro, která je proslavená svým množstvím sněhu. Skiregion Hokkaido je totiž známý jako místní “JaPow” – místo, kde se lyžuje v nadílce měkkého a lehkého sněhu. Pro sjezd na těchto svazích je třeba širokých lyží, které umožní plachtit sněhem a průlet lesy.

Club Med Kiroro Grand přináší lákadlo spojit skvělé lyžování s vyhlášenou japonskou kuchyní. V resortu si návštěvníci mohou vychutnat široký výběr východních i západních jídel v prostorné jídelně. Pro relaxaci a regeneraci po náročném lyžování je k dispozici wellness centrum s bazénem a termálním onsenem. Kromě toho si můžete dopřát také relaxaci v lázních nebo cvičení ve fitness centru.

I přes všechny své pozitiva se skiresort Club Med Kiroro Grand stále může zlepšit v některých oblastech. Například neexistují spojené pokoje pro rodiny s dětmi, ale nabízí se možnost si pronajmout apartmán, pokud děti preferují vlastní prostor. V koupelnách je použito funkční, ale starší vybavení. Nicméně japonské toalety s vyhřívaným sedátkem a vodním oplachem jsou příjemným zpestřením.

V okolí skiresortu se nenachází žádná vesnička nebo obchody pro procházky večer, ale hosté mohou trávit čas v barové a divadelní části resortu, která je každý večer oživena animačními programy. Doporučuje se také navštívit termální onsen pro relaxační koupel. V blízkosti je malebné městečko Otaru, které nabízí procházky podél kanálu a sledování tradiční japonské cukrovinky amezaiku.

Celkově lze říci, že Club Med Kiroro Grand je skvělým plně zajištěným resortem, který nabízí nejen kvalitní lyžování, ale také možnost poznat japonskou kulturu a gastronomii. Pro rodiny je to skvělá volba, protože resort poskytuje širokou škálu aktivit pro děti a také možnost volných večerů pro rodiče. Toto místo je výjimečné a stojí za to si ho vyzkoušet.

Časté otázky o skiresortu Club Med Kiroro Grand:

1. Kde se nachází skiresort Club Med Kiroro Grand?
– Skiresort Club Med Kiroro Grand se nachází na ostrově Hokkaido v Japonsku.

2. Co skiresort nabízí?
– Skiresort Club Med Kiroro Grand nabízí čtyřhvězdičkové ubytování, luxusní pokoje a spoustu aktivit pro děti i dospělé. V rámci all-inclusive balíčku je zde zdarma možnost využít lekce lyžování a průvodce.

3. Jaká je oblast Kiroro známá?
– Oblast Kiroro je známá svým množstvím sněhu. Skiregion Hokkaido je totiž známý jako místní “JaPow” – místo, kde se lyžuje v nadílce měkkého a lehkého sněhu.

4. Co si hosté mohou vychutnat v resortu?
– V resortu si hosté mohou vychutnat široký výběr východních i západních jídel v prostorné jídelně. Je také k dispozici wellness centrum s bazénem a termálním onsenem.

5. Jaké jsou možnosti večerního trávení času v okolí skiresortu?
– V okolí skiresortu se nenachází vesnička nebo obchody pro procházky večer. Avšak hosté mohou trávit čas v barové a divadelní části resortu, která je každý večer oživena animačními programy. Doporučuje se také navštívit termální onsen pro relaxační koupel.

6. Jaká je nedostatková oblast skiresortu?
– Skiresort Club Med Kiroro Grand nemá spojené pokoje pro rodiny s dětmi, ale nabízí se možnost pronájmu apartmánu, pokud děti preferují vlastní prostor. V koupelnách je použito funkční, ale starší vybavení.

7. Kam se doporučuje vyrazit v okolí skiresortu?
– Doporučuje se navštívit malebné městečko Otaru, které nabízí procházky podél kanálu a sledování tradiční japonské cukrovinky amezaiku.

8. Je skiresort Club Med Kiroro Grand vhodný pro rodiny?
– Ano, skiresort Club Med Kiroro Grand je skvělou volbou pro rodiny, protože resort poskytuje širokou škálu aktivit pro děti a také možnost volných večerů pro rodiče.

Světlé momenty skiresortu Club Med Kiroro Grand:
– Mix japonského pohostinství a západního stylu.
– Místní “JaPow” – měkký a lehký sníh na svazích.
– Široký výběr jídel v prostorné jídelně.
– Wellness centrum s bazénem a termálním onsenem.
– Možnost pronájmu apartmánu pro rodiny s dětmi.
– Malebné městečko Otaru v blízkosti.

Související odkazy:
Oficiální stránky Club Med Kiroro Grand