Najděte poklady na akci Big Bleu Pickin’ party v Bleu 32

Jak se nepředvídatelné počasí proměňuje v teplé teploty, je tento víkend ideálním časem vyrazit ven, pokecat si a možná objevit nějaké poklady. Bleu 32 Marketplace tento sobotu opět přináší oblíbenou akci Big Bleu Pickin’ party, která nabídne širokou škálu prodejců s vintagem, ručně vyráběnými výrobky, starožitnostmi a místními podniky. Během celého dne se také budou hrát živé kapely a na místě budou food trucky a další prodejci. Akce je zdarma. Pro milovníky klasických aut je před akcí Big Bleu Pickin’ party tradičně připraveno Columbia Cars & Coffee, které začíná v 8 hodin ráno. Big Bleu Pickin’ party pak začne ve 11 hodin dopoledne a potrvá až do 16 hodin odpoledne. Přijďte se pobavit, najíst a možná si odnést domů nějaký skvělý kousek!

Nenechte si ujít akci Columbia Cars & Coffee

Před víkendovou akcí Big Bleu Pickin’ party jsou všichni nadšení milovníci klasických aut a motorových vozidel srdečně zváni, aby se brzy ráno připojili ke spuštění letošního prvního Columbia Cars & Coffee. Stejně jako na Big Bleu Pickin’ party se Columbia Cars & Coffee uskuteční od 8 hodin ráno na parkovišti v ulicích East 7th a Woodland, které je známé jako Motor Alley. Jakmile uvidíte ceduli “Motor Alley” a staré čerpací stanice spolu s auty, prodejci a lidmi, budete vědět, že jste na správném místě. Přijďte se podívat na úžasné kousky motorových vozidel a strávit příjemné dopoledne s ostatními nadšenci.

Sáhněte na vozidla na akci Touch a Truck

Columbia’s první záchranáři zvou občany všech věkových skupin, aby si přišli vyzkoušet pracovní stroje, které používají při záchraně životů. Každoroční akce Touch a Truck se uskuteční v sobotu od 13 do 15 hodin v Riverwalk Parku na adrese 102 Riverside Drive. Během akce budou návštěvníci mít možnost seznámit se s různými záchrannými a specializovanými vozidly používanými v terénu profesionálními záchranáři. Organizátoři také slibují, že se během akce určitě objeví houkání, pípání a sirény. Nezapomeňte se do seriálu Home Concerts, který se bude konat na farmě Homestead Hall Rora Feeka, na adrese 4544 Highway 431, v pátek ve 20 hodin. Na koncertech bude hrát kapela a budou probíhat až do 20. prosince. Vstupenky stojí 50 dolarů.

Frequently Asked Questions (FAQs)

Big Bleu Pickin’ party:
1. Kdy se koná akce Big Bleu Pickin’ party?
Akce se koná tento víkend, v sobotu od 11 hodin dopoledne do 16 hodin odpoledne.

2. Co nabízí akce Big Bleu Pickin’ party?
Akce nabízí širokou škálu prodejců s vintagem, ručně vyráběnými výrobky, starožitnostmi a místními podniky. Během akce se také budou hrát živé kapely a na místě budou food trucky a další prodejci.

3. Kolik stojí vstup na akci Big Bleu Pickin’ party?
Akce je zdarma, takže není potřeba žádný vstupní poplatek.

Columbia Cars & Coffee:
1. Kdy začíná akce Columbia Cars & Coffee?
Akce začíná před akcí Big Bleu Pickin’ party ve stejný den v 8 hodin ráno.

2. Kde se koná akce Columbia Cars & Coffee?
Akce se koná na parkovišti v ulicích East 7th a Woodland, které je známé jako Motor Alley.

3. Co můžete očekávat na akci Columbia Cars & Coffee?
Na akci uvidíte klasická auta a motorová vozidla a můžete strávit příjemné dopoledne s dalšími nadšenci.

Touch a Truck:
1. Kdy se koná akce Touch a Truck?
Akce se koná v sobotu od 13 do 15 hodin.

2. Kde se koná akce Touch a Truck?
Akce se koná v Riverwalk Parku na adrese 102 Riverside Drive.

3. Co nabízí akce Touch a Truck?
Akce nabízí možnost seznámit se s různými záchrannými a specializovanými vozidly používanými v terénu profesionálními záchranáři.

Suggested related links:
Big Bleu 32 Marketplace
Columbia Cars & Coffee
Riverwalk Park
Homestead Hall Rora Feeka