Nejlepší restaurace v Merseyside podle průvodce The Good Food Guide 2024

Nedávno byl vydán průvodce The Good Food Guide 2024, který přináší seznam vysoce hodnocených restaurací v okolí Liverpoolu. V průběhu roku se čtenáři podílí svými doporučeními a tipy, na základě kterých jsou poté vybráni 30 inspektorů, kteří provedou odborné hodnocení jídla a pohostinnosti. Restaurace jsou hodnoceny stupněm kvality, a to od “dobré” až po “světovou třídu”. Hodnocení zahrnuje unikátnost restaurace, chutnost jídel, vstřícnost personálu a zákaznický ohlas.

V následujícím seznamu najdete abecedně řazené restaurace v Merseyside, které jsou aktuálně doporučeny v průvodci The Good Food Guide 2024. Máte zde svůj oblíbený podnik?

1. The Art School Restaurant, Sugnall Street, Liverpool – The Art School Restaurant se nachází v samém srdci Liverpoolu a je oblíbeným nejlepším místem pro fine dining. Podle průvodce Good Food Guide získal tento podnik hodnocení “dobrý”. Adresa: 1 Sugnall St, Liverpool, Merseyside L7 7EB. Fotografie: Trip Advisor.

2. Belzan, Smithdown Road, Liverpool – V roce 2024 byl Belzan zařazen mezi 100 nejlepších místních restaurací v Británii podle Good Food Guide. Podnik na Smithdown Road obdržel hodnocení “dobrý”. Adresa: 371 Smithdown Road, Liverpool, Merseyside L15 3JJ. Fotografie: Belzan/Google.

3. Bistrot Vérité, Liverpool Road, Birkdale – Bistrot Vérité je vysoce hodnocenou francouzskou restaurací v srdci Birkdale Village. Good Food Guide označil tento podnik jako “místní skvost”. Adresa: 7 Liverpool Road, Birkdale, Southport, Merseyside PR8 4AR. Fotografie: @Bistrot Verite/Instagram.

4. Botanic Road Kitchen, Botanic Road, Southport – Botanic Road Kitchen je krásná restaurace a bar v centru Churchtownu, která nabízí širokou škálu malých pokrmů. Good Food Guide tento podnik ohodnotil jako “dobrý”. Adresa: 98 Botanic Rd, Southport, Merseyside PR9 7NE. Fotografie: Google Street View.

Průvodce The Good Food Guide 2024 nabízí inspiraci pro výběr těch nejlepších restaurací v Merseyside, které vynikají svou kvalitou jídla a pohostinnosti. Vyberte si podle svého gusta a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek!

Často kladené otázky (FAQ):

1. Co je The Good Food Guide 2024?
The Good Food Guide 2024 je průvodce, který přináší seznam vysoce hodnocených restaurací v okolí Liverpoolu. Obsahuje doporučení čtenářů a tipy, na základě kterých jsou vybráni inspektoři, kteří provedou odborné hodnocení jídla a pohostinnosti.

2. Jak jsou hodnoceny restaurace v průvodci?
Restaurace jsou hodnoceny stupněm kvality, který sahá od “dobré” až po “světovou třídu”. Hodnocení zahrnuje unikátnost restaurace, chutnost jídel, vstřícnost personálu a zákaznický ohlas.

3. Jaké restaurace jsou aktuálně doporučeny v průvodci The Good Food Guide 2024 v okolí Liverpoolu?
– The Art School Restaurant – Adresa: 1 Sugnall St, Liverpool, Merseyside L7 7EB.
– Belzan – Adresa: 371 Smithdown Road, Liverpool, Merseyside L15 3JJ.
– Bistrot Vérité – Adresa: 7 Liverpool Road, Birkdale, Southport, Merseyside PR8 4AR.
– Botanic Road Kitchen – Adresa: 98 Botanic Rd, Southport, Merseyside PR9 7NE.

4. Jaký je kontakt na jednotlivé restaurace uvedené v průvodci?
– The Art School Restaurant – Tel.: +44 151 230 8600. Webová stránka: theartschoolrestaurant.co.uk
– Belzan – Tel.: +44 151 733 9659. Webová stránka: belzan.co.uk
– Bistrot Vérité – Tel.: +44 1704 564199. Webová stránka: bistrotverite.com
– Botanic Road Kitchen – Tel.: +44 1704 513300. Webová stránka: botanicroadkitchen.co.uk

5. Kde mohu najít další podobné informace o restauracích v okolí Liverpoolu?
Navštivte webové stránky průvodce The Good Food Guide 2024 na adrese thegoodfoodguide.co.uk pro další podobné informace o restauracích v okolí Liverpoolu.