Destiny Church International Hosts Pop-Up Cookout in Shirlene Mercer Park

V pohodové neděli se konala překvapivá grilovačka v parku Shirlene Mercer. Tým W.I.N. (Svědčení v sousedství) z Destiny Church International pořádal svou první překvapivou grilovačku. Pastor Rose Bell-Cox, dohlížející nad týmem evangelizace a rozšiřování víry, řekl, že jejich tým se zaměřuje na lidi. “Sdílíme lásku. Možná někdo potřebuje jen objetí a my jsme tu, abychom toto nabídli,” řekla Bell-Cox. “Když říkáme, že Ježíš přišel hledat a zachránit ztracené, tak se může stát, že právě objetí potřebují, aby si ulehčili den.”

Členové týmu W.I.N. jsme pozorovali, jak se modlí s jednotlivci a darují jim trička s pozitivními poselstvími. “Ze severu, jihu, východu a západu, ze středu. Bez ohledu na to, kde jsou, chceme být pro lidi světlem. Chceme s nimi sdílet lásku Ježíše. O to tu jde,” řekla Cox.

Na této grilovačce si lidé mohli pochutnat na oblíbených grilovaných jídlech. “Máme hot dogy, hamburgery, chipsy, nápoje. Pro děti máme skákací hrady,” řekla vedoucí služby Cheryl Currie.

Uprostřed veškeré zábavy a dobrot jsou vedoucí služby Denise Shead a Pastor Cox jednoznační ohledně poselství. “Důležitější je zajistit, aby přijali dar spásy, který je nám tak svobodně dán prostřednictvím našeho Pána a Spasitele Ježíše Krista,” řekla vedoucí služby Denise Shead. “Jsme tu, abychom se setkali s lidmi tam, kde jsou. Bez ohledu na jejich postavení. Proto tu jsme,” dodala Cox.

Na tuto událost přišlo asi 50 lidí nebo možná ještě více a celý večer nebylo na tvářích nic než úsměvy. Ačkoli ještě nebylo stanoveno datum, tým W.I.N. plánuje tuto událost přenést do všech parků ve městě.

Pro více zpráv z oblasti Jacksonu klikněte zde.

Časté otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací uvedených v článku:

1. Proč tým W.I.N. (Svědčení v sousedství) pořádal grilovačku?
Tým se zaměřuje na lidi a chce sdílet lásku Ježíše. Chtějí nabídnout lidem objetí a podporu.

2. Jaký je hlavní poselství týmu W.I.N.?
Důležité je, aby lidé přijali dar spásy prostřednictvím Ježíše Krista.

3. Co bylo nabízeno na grilovačce?
Lidé mohli ochutnat hot dogy, hamburgery, chipsy a nápoje. Pro děti byly k dispozici skákací hrady.

4. Kolik lidí přišlo na událost?
Na události se zúčastnilo asi 50 lidí nebo více.

5. Kde se plánuje přenést tato událost?
Tým W.I.N. plánuje přenést tuto událost do všech parků ve městě.