Nová čokoládová směs Granoly Nana Joes – proxil po celých USA

SAN FRANCISCO, 25. dubna 2024 / PRNewswire-PRWeb / – Nana Joes Granola (NJG), sanfranciský producent ručně vyráběné, bezlepkové a veganské granoly, spouští svou EPICKOU čokoládovou směs na celém území Spojených států, aby ji mohli milovníci granoly všude v Americe vychutnat. Tento mix čokoládových lupínků slazených kokosovým cukrem, špetky kávy a křupavek z quinoi je nejnovějším přídavkem jejich pozoruhodné řady granol.

O zakoupení nové směsi se vyjádřila zakladatelka Michelle Pusateri: “Jsme nadšeni, že můžeme tuto směs poprvé nabídnout ve sbalené podobě. Milujeme křupavost křupavek z quinoi smíchanou s čokoládovými lupínky, které se rozplývají na jazyku, doplněné správným množstvím kávy. Je to perfektní ráno pro vás, abyste zvládli dlouhou schůzku, EPICKÝ trénink nebo procházku parkem. EPICKÁ směs je oblíbená jako příloha k vašemu oblíbenému zmrzlinovému poháru nebo můžete s ní zobat přímo ze sáčku.”

EPICKÁ směs už nyní způsobuje senzaci v potravinářském světě jako finalistka Good Food Awards 2024, což je ocenění, které Nana Joes Granola získala také v roce 2022. V roce 2020 získala cenu za směs granoly s brusinkami, mandlovým máslem a pekanovými ořechy v rámci řady Organic Paleo Sunrise. Good Food Awards oceňuje inovátory v oblasti potravin a nápojů, kteří projevují sociální a environmentální odpovědnost a klade důraz na řemeslnost a chuť. Porota, složená ze téměř 300 lídrů v potravinářském průmyslu – technických odborníků, obchodníků, šéfkuchařů, potravinářských publicistů a dalších, usiluje o získání rovnováhy mezi odbornými a spotřebitelskými preference. Porotci se zúčastňují anonymního ochutnávání vybraných produktů, které jsou prověřovány, aby se zajistila jejich udržitelnost ve specifických kategoriích.

Pusateri, absolventka Culinary Institute of America a veteránka sanfranciské gastronomické scény, zná něco o lahodných pochoutkách. Před založením Nana Joes Granoly v roce 2010 působila jako pekařka v renomovaných sanfranciských restauracích, včetně práce pod Amy Brown v restauracích Nopa, Nopalito a Magnolia Brewery. Jako zakladatelka a rodilá obyvatelka San Francisca se rozhodla vytvořit změnu tím, že její výrobky vyráběla v rámci hranic města, což je stále vzácnější kvůli vysokým nákladům. Rovněž se zavázala poskytovat svému týmu životní mzdu a využívat svou platformu, aby se vyjádřila o své střízlivosti a pomáhala ostatním v hotelnictví bojujícím s závislostí.

EPICKÁ čokoládová směs Granoly Nana Joes je nyní k dispozici online po celém státě s možností bezplatné dopravy při objednávce nad 50 dolarů. Navštivte web https://nanajoes.com/ pro více informací.

O Nana Joes Granola Nana Joes Granola je certifikovaná bezlepková a veganská, ručně vyráběná granola z produkovaná v San Franciscu. Bez přítomnosti konzervantů a rafinovaného cukru je Nana Joes navržena tak, aby byla chutná a výživná a zároveň příjemná pro různé životní styly. Nana Joes nabízí širokou škálu produktů od směsí granoly až po tyčinky a snídaňové brownies, které vás zasytí a udrží vás plné celé dopoledne. Dozvíte se více na nanajoes.com.

Média kontaktujte Victoria Lamson, The Key, 415-203-1205, [email protected]
ZDROJ: Nana Joes Granola

Časté otázky:

1. Jakou novou směs granoly spouští Nana Joes Granola?
– Nana Joes Granola spouští svou novou směs čokoládové granoly.

2. Jaké jsou hlavní ingredience této směsi granoly?
– Hlavními ingrediencemi jsou čokoládové lupínky slazené kokosovým cukrem, káva a křupavky z quinoi.

3. Kde můžu zakoupit tuto směs granoly?
– Tuto směs granoly můžete zakoupit online na webu společnosti Nana Joes Granola.

4. Jakou ocenění získala tato směs granoly?
– Tato směs granoly byla finalistkou v soutěži Good Food Awards 2024.

5. Co je Good Food Awards?
– Good Food Awards je soutěž, která ocenění inovátory v oblasti potravin a nápojů, kteří projevují sociální a environmentální odpovědnost a klade důraz na řemeslnost a chuť.

6. Kdo je zakladatelkou Nana Joes Granola?
– Zakladatelkou Nana Joes Granola je Michelle Pusateri.

7. Kde můžu seznámit se s dalšími produkty Nana Joes Granola?
– Můžete se seznámit s dalšími produkty Nana Joes Granola na webu nanajoes.com.

Termíny a odborné výrazy:

– Granola: směs ořechů, semínek, sušeného ovoce a obilovin, která se konzumuje jako snídaně nebo svačina.
– Bezlepková: neobsahuje lepek, což je bílkovina obsažená v obilovinách.
– Veganská: neobsahuje žádné ingredience živočišného původu.
– Křupavky: křupavé kousky nebo drobné částice.
– Quinoa: jednoletá rostlina s jedlými semeny, která se často považuje za superpotravinu.
– Čokoládové lupínky: malé kousky čokolády ve tvaru lupínků nebo kapkách.
– Good Food Awards: soutěž ocenění inovátorů v oblasti potravin a nápojů.

Navrhované související odkazy:

nanajoes.com (oficiální web společnosti Nana Joes Granola)