Disney oznámil několik překvapení během svého čtvrtletního výsledkového hovoru. Jednou z hlavních zpráv bylo oznámení společného sportovního streamovacího služby, kterou vytvořily ESPN, Warner Bros. Discovery a Fox. Tato nová služba se má letos spustit a slibuje širokou škálu sportovního obsahu.

Během hovoru bylo zmíněno také nové memoáry scenáristy a režiséra Eda Zwicka s názvem “Hits, Flops and Other Illusions: My Fortysomething Years in Hollywood”. Zwick sdílel své zkušenosti z desítky let působení v filmovém průmyslu a přečetl ukázky ze své knihy, včetně příběhů z natáčení filmu Glory z roku 1989 a jak téměř režíroval ranou verzi filmu Shakespeare in Love, za který později získal Oscara za nejlepší film.

Tato oznámení přináší do filmového a sportovního průmyslu novou vlnu očekávání. Společná sportovní streamovací služba nabídne široký výběr sportovního obsahu a zajistí fanouškům přístup k nejnovějším akcím. Zároveň memoiráry Eda Zwicka zprostředkují poutavý pohled do světa filmového průmyslu a nabízejí příležitost prozkoumat jeho filmovou kariéru skrze jeho vlastní slova.

Celkově lze říci, že Disney pokračuje ve svém neustálém expanzionistickém přístupu a stále přináší novinky a překvapení jak fanouškům filmů, tak i sportovních nadšencům. Těšíme se na to, co nám Disney ještě přinese v budoucnosti a jaké další překvapení nás čekají.

FAQ:

1. Co bylo oznámeno během čtvrtletního výsledkového hovoru společnosti Disney?

Během čtvrtletního výsledkového hovoru společnosti Disney bylo oznámeno několik překvapení. Jednou z hlavních zpráv bylo oznámení společné sportovní streamovací služby, kterou vytvořily ESPN, Warner Bros. Discovery a Fox. Tato nová služba se má spustit letos a nabízet širokou škálu sportovního obsahu.

2. Co jsou memoáry Eda Zwicka?

Memoáry Eda Zwicka jsou kniha, kterou napsal scenárista a režisér Ed Zwick. Knihou s názvem “Hits, Flops and Other Illusions: My Fortysomething Years in Hollywood” sdílí své zkušenosti z působení v filmovém průmyslu po dobu čtyřiceti let. V knize Zwick čte ukázky ze svého života, včetně příběhů z natáčení filmu Glory z roku 1989 a jak téměř režíroval ranou verzi filmu Shakespeare in Love, za který získal Oscara za nejlepší film.

3. Jaká nová vlna očekávání ovlivňuje filmový a sportovní průmysl?

Zavedení společné sportovní streamovací služby a vydání memoárů Eda Zwicka přináší do filmového a sportovního průmyslu novou vlnu očekávání. Společná sportovní streamovací služba nabídne široký výběr sportovního obsahu a zajistí fanouškům přístup k nejnovějším akcím. Memoáry Eda Zwicka zprostředkují poutavý pohled do světa filmového průmyslu a nabízejí příležitost prozkoumat jeho filmovou kariéru skrze jeho vlastní slova.

4. Jaký expanzionistický přístup Disney sleduje?

Disney pokračuje ve svém neustálém expanzionistickém přístupu, přinášející novinky a překvapení fanouškům filmů i sportovních nadšencům. Těšíme se, co nám Disney ještě přinese v budoucnosti a jaké další překvapení nás čekají.

Related links:
Disney
ESPN
Warner Bros.
Discovery
Fox