Známé turistické a pohostinské podniky se dostaly do nominace na ocenění Enjoy Staffordshire Tourism & Good Food Awards.

Výbor ocenění Enjoy Staffordshire Tourism & Good Food Awards vybral 53 podniků z celého okresu, z nichž některé se zúčastní v několika kategoriích. Do soutěže bylo přihlášeno více než 140 podniků a atrakcí, z nichž 11 bylo vybráno ve Stoke-on-Trent. Tato výroční událost, která slaví své 10. výročí, oceňuje nejlepší podniky, týmy a jednotlivce působící v oblasti cestovního ruchu a pohostinství po celém okrese. Vítězové budou oznámeni během slavnostního ceremoniálu, který se koná 14. března v Aspects, v Národním památníku Arboretum nedaleko Burtonu. Ceremonii v černém obleku bude moderovat Rebecca Woodová z BBC Midlands Today.

Představujeme nové hravé zařízení v Staffordshiru se skvělým “dubem”, lanovými dráhami a go-kartingem. Hockerhill Adventure Playbarn se plánuje otevřít na jaře.

Zlatou cenou Enjoy Staffordshire se mnoho vítězů dostane do národních VisitEngland Awards for Excellence v červnu 2024. Philip White, člen rady okresu Staffordshire zodpovědný za cestovní ruch, uvedl: “Enjoy Staffordshire Tourism and Good Food Awards slouží k oslavě našich úžasných podniků v oblasti pohostinství a cestovního ruchu a lidí, kteří v nich pracují. Soutěž je skvělý způsob, jak propagovat rozmanité nabídky poskytovatelů, atrakcí a podniků, které stále poskytují skvělé zážitky zákazníkům. Ceremonie ocenění je také skvělou událostí, na kterou se těším. Je to skvělá příležitost, jak přivést všechny dohromady k oslavě. Chtěl bych pogratulovat všem podnikům, které se dostaly mezi finalisty letošních ocenění a popřát jim mnoho štěstí.”

Nominovaní jsou rozptýleni do 19 kategorií. Zde je seznam nominovaných podniků a atrakcí Enjoy Staffordshire Tourism & Good Food Awards 2024.

Časté otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací prezentovaných v článku:

1. Co je to událost Enjoy Staffordshire Tourism & Good Food Awards?
– Enjoy Staffordshire Tourism & Good Food Awards je výroční událost, která ocení nejlepší podniky, týmy a jednotlivce působící v oblasti cestovního ruchu a pohostinství v okrese Staffordshire.

2. Kolik podniků a atrakcí bylo přihlášeno do soutěže?
– Do soutěže bylo přihlášeno více než 140 podniků a atrakcí.

3. Kolik podniků bylo vybráno ve Stoke-on-Trent?
– Ve Stoke-on-Trent bylo vybráno 11 podniků.

4. Kde se bude konat slavnostní ceremoniál oznámení vítězů?
– Slavnostní ceremoniál se bude konat v Aspects, v Národním památníku Arboretum nedaleko Burtonu.

5. Kdo bude moderovat ceremonii v černém obleku?
– Ceremonii v černém obleku bude moderovat Rebecca Woodová z BBC Midlands Today.

6. Jaké nové hravé zařízení se plánuje otevřít v Staffordshiru?
– Nové hravé zařízení s “dubem”, lanovými dráhami a go-kartingem se plánuje otevřít na jaře a jmenuje se Hockerhill Adventure Playbarn.

7. Kam se mohou někteří vítězové dostat s Zlatou cenou Enjoy Staffordshire?
– Někteří vítězové se s Zlatou cenou Enjoy Staffordshire mohou dostat do národních VisitEngland Awards for Excellence v červnu 2024.

8. Kdo je zodpovědný za cestovní ruch v okrese Staffordshire?
– Philip White, člen rady okresu Staffordshire, je zodpovědný za cestovní ruch.

9. K čemu slouží soutěž Enjoy Staffordshire Tourism and Good Food Awards?
– Soutěž slouží k propagaci rozmanitých nabídek poskytovatelů, atrakcí a podniků v oblasti pohostinství a cestovního ruchu.

10. Kolik kategorií je ve výběru nominovaných podniků a atrakcí a kde lze najít seznam nominovaných?
– Ve výběru nominovaných podniků a atrakcí jsou 19 kategorií. Seznam nominovaných podniků a atrakcí Enjoy Staffordshire Tourism & Good Food Awards 2024 lze najít v článku.

Další užitečné odkazy (související s hlavní doménou):

enjoystaffordshire.com: Oficiální stránka Enjoy Staffordshire s informacemi o turistice v Staffordshiru.
visitengland.com: Oficiální stránka VisitEngland s informacemi o turistice v Anglii.