Nevšední atrakce Chequers Inn v Hanham Mills

Chequers Inn v Hanham Mills je tradiční britský hospoda, která se nachází na idylickém místě s úchvatným výhledem na řeku Avon.Hospoda se nachází vedle stezky River Avon Trail a oblasti Bickley Wood, která je součástí Avon Valley Woodlands, což z ní činí ideální místo k odpočinku a občerstvení během výletu na kole nebo pěšky. Chequers Inn nabízí jak vnitřní, tak venkovní posezení, včetně pivní zahrady, když se řeka Avon nepřelévá. Naše návštěva přišla po vydatném dešti, takže venkovní posezení bylo obklopeno zaplavenou vodou.

Toto je rozsáhlé místo s uvolněnou a rušnou atmosférou. U hospody se nachází parkoviště a okna nabízejí výhled na řeku, přivázané lodě a projíždějící vlaky. Vnitřek je také přátelský k psům, ale pouze v příslušné části baru, a má také “útulný kout” uvnitř.

V nabídce najdete speciality, jako jsou vepřové žeberka z hickory, hranolky s kůží, marináda z barbecue, křupavé cibulky a salát z jablka a fenyklu (21 liber); předkrmy, jako jsou pečená polníčka z červené řepy, kešovitý gremolata a opékaný chleba (7,50 liber); sdílené talíře, jako je salám s česnekem a feniklem, sýr Long Clawson Stilton, kandované lískové oříšky, vodník a brusinky (23 liber); přílohy, jako jsou batáty s kari majonézou (5 liber); a hlavní jídla, jako je restovaný losos ze řeky Chalk, restované nové brambory, kapr s kaparů a fenyklovým máslem a solí (22 liber). Samozřejmě zde najdete také nealkoholické nápoje, pípy s ležáky a uměle vařenými pivy, vína z celého světa a řemeslné giny.

Rozhodli jsme se navštívit Chequers Inn v deštivý páteční poledne a ačkoli při našem příchodu nebylo příliš mnoho obsazených stolů, postupně se začalo plnit, jak jsme si dávali jídlo. Objednali jsme si hranolky trojnásobně uvařené, se zvláštním truflovým majonézou (5 liber) a krokety z hovězího stehna, celer a trufle, nakládanou zeleninu (8 liber) a kachní prsíčko z Gressinghamu, omáčkou ze švestek a portského vína, bramborovým pyré a máslovou kapustou (24 liber) ze speciálního menu, které přišlo na stůl asi 25 minut po objednání.

Hranolky byly tlusté a omáčka byla na straně talíře. Hranolky měly křupavou kůrku a měkký, nadýchaný střed, zatímco truflový majonéza nebyl příliš výrazný. Co se týče krokety, přišla pouze jedna s křupavou nádivkou obalenou strouhankou, která měla mírně žvýkavou náplň s výraznou chutí. Nakládaná zelenina měla jemnou sladkost, která kontrastovala s krokety. Celkově to bylo mírně neuspokojující jídlo.

Na druhou stranu, maso na kachním speciálu mělo na okrajích mírně žvýkavou kůrku, ale také měkké a šťavnaté kousky. Omáčka ze švestek a portského vína oživila chuť masa svou mírnou sladkostí. Co se týče bramborového pyré, bylo velmi měkké a krémové bez přílišného kořenění. Kapusta byla mírně sladká, měkká a mírně křupavá. Celkově vzato, kachní specialita a hranolky byly vrcholem jídla, personál byl přátelský, tři jídla stačila na oba dva, a i když bylo jídlo trochu dražší, nádherný výhled to stálo za to.

FAQs – Chequers Inn v Hanham Mills

1. Kde se nachází Chequers Inn v Hanham Mills?
Chequers Inn je tradiční britská hospoda nacházející se na idylickém místě s úchvatným výhledem na řeku Avon vedle stezky River Avon Trail a oblasti Bickley Wood.

2. Jaké jsou možnosti posezení v Chequers Inn?
Chequers Inn nabízí jak vnitřní, tak venkovní posezení, včetně pivní zahrady, když se řeka Avon nepřelévá.

3. Co je nabízeno v jídelním lístku Chequers Inn?
V nabídce Chequers Inn najdete speciality, jako jsou vepřová žeberka z hickory, hranolky s kůží, marináda z barbecue, křupavé cibulky a salát z jablka a fenyklu; předkrmy, jako jsou pečená polníčka z červené řepy, kešovitý gremolata a opékaný chleba; sdílené talíře, jako je salám s česnekem a feniklem, sýr Long Clawson Stilton, kandované lískové oříšky, vodník a brusinky; přílohy, jako jsou batáty s kari majonézou; a hlavní jídla, jako je restovaný losos ze řeky Chalk, restované nové brambory, kapr s kaparů a fenyklovým máslem a solí.

4. Jaká je atmosféra v Chequers Inn?
Chequers Inn je rozsáhlé místo s uvolněnou a rušnou atmosférou. Má také “útulný kout” vnitřku a nabízí výhled na řeku, přivázané lodě a projíždějící vlaky.

5. Jaké jsou možnosti parkování u Chequers Inn?
U Chequers Inn se nachází parkoviště pro návštěvníky.

6. Je možné vzít psa s sebou do Chequers Inn?
Ano, Chequers Inn je přátelská k psům, ale pouze v příslušné části baru.

Suggested related links: Avon Wildlife Trust, M Shed, Ashley Valley Railway