Pleasure Club: An Unforgettable Journey into Avant-Garde Hedonism

Připravte se na neočekávané ve vůbec prvním baru v Newtownu, který od roku 1920 disponuje povolením na prodej alkoholu do čtyř ráno.

Skupina Odd Culture Group právě otevírá svou nejnovější restauraci Pleasure Club, která je podzemním barem s kapacitou 120 míst a zaměřuje se na bizarnost. Nabízí k určení kouřlivé koktejly s chutí kuřecí parmezánového sándviče, zkreslované zrcadla a procházející umělce.

“Chceme, aby lidé mohli říct: ‘Byl jsem v Pleasure Club včera večer a stalo se tam nejdivnější věci'”, říká kreativní ředitel Nick Zavadszky.

Rezervace na představení Pleasure Club. Parker Blain

“Když se otevřou opony, nebudete vědět, co se bude dít, ale víte, že to bude vzrušující,” dodává Zavadszky.

Pleasure Club je šestým podnikem v portfoliu skupiny Odd Culture Group, které zahrnuje také bar The Old Fitz v Woolloomooloo a restauraci Odd Culture Newtown. Může to být také nejambicióznější projekt skupiny.

“Vidíme to jako naši první exkurzi do vytvoření opravdového světového koktejlového baru,” říká Zavadszky. Kreativní tým za nejnovějším projektem skupiny Odd Culture, Pleasure Club: Sabrina Medcalf, Matt Whiley, Sam Kirk a Nick Zavadszky.

Zábavný program, který si připravil zábavní manažer Sabrina Medcalf (bývalá zaměstnankyně Frankie’s), je klíčový pro vizi týmu. Každé představení bude zdarma, bez vstupenek a rozhodně neprůměrné. V jednu noc tu může hrát skupina oblečená ve spodním prádle gospelovou hudbu a vytvářet kabaretní show nebo skupina ručně vyrobených loutek vést konverzace s publikem.

Medcalfová chce, aby místo ztělesňovalo energii a dramatičnost filmů režiséra Baze Luhrmanna, a proto umělci budou procházet mezi stoly, barovými sedadly a lavicemi. Pleasure Club, Newtown. Parker Blain

Kromě sametového nábytku a barevného schématu “olejové skvrny” tu najdete také “Pleasure Lab”, kde je nápojový lístek navržený předními barmany Samem Kirkem (kreativním vedoucím pro nápoje a bývalým manažerem baru Jacksons on George a The Coldroom v Montrealu, Kanada) a Mattem Whilyem (zakladatel nedávno uzavřeného uznávaného udržitelného baru Re v Eveleigh). Pár využil v Sydney momentálně oblíbenou nostalgií a vytvořil řadu koktejlů s špetkou ironie inspirovanou mládím mileniálů.

Kuřecí parmi koktejl.Parker Blain

“Mým oblíbeným drzým nápojem je Passion Pop, což je pocta nápoji volby teenagerů … ale učinili jsme ho trochu snadněji konzumovatelným, méně přeslazeným, s ginem, yuzushu [šťávou z yuzu a saké], maracují, maracujovým květem a citronovou myrtou,” říká Kirk.

K dispozici bude také koktejl s chutí kuřecího parmezánu (“divná variace na Bloody Mary” vyrobená destilací chuti sýra, slaniny a strouhanky do vodky s pročištěným rajčatovým džusem), Cheez TV (po slavném snídani z 90. let, s Coco Pops a banánovou šťávou) a Mr. Whippy (jako softservisový ledový vůz, s likérem z bílého mléka od Mapo Gelato). Sam Kirk spoluvytvořil nápojový lístek plný nostalgických koktejlů. Parker Blain

Pokrmy budou omezeny na čtyři hot dogy – s párkem z LP’s Quality Meats a vegetariánskými párky od Suzy Spoon. Minulý rok si místo udělalo jméno, když získalo zákonem stanovené povolení na prodej alkoholu do čtyř hodin ráno, čímž posílilo večerní nabídku Sydney a diverzifikovalo ho.

Zavadszky říká, že celý proces dosažení povolení trval dlouho, byl obtížný a nákladný kvůli byrokratickým zákuskům. Zároveň upozorňuje na to, že současný systém má tendenci převýšit malé nezávislé provozovatele a tvůrce, a vytvořit tak homogenní prostředí známých hostinských skupin.

“Reformy Vebrility jsou dobrým začátkem, jak z Sydney udělat pestřejší místo,” říká s odkazem na legislativní změny v oblasti zvuku a procesu licencování alkoholu, které byly projednány v parlamentu Nového Jižního Walesu 30. listopadu (v rámci strategie 24hodinové ekonomiky).

“Miluji Sydney, ale můžeme dělat mnohem lépe.”

FAQ:

1. Jak se jmenuje nejnovější restaurace, kterou otevřela skupina Odd Culture Group v Newtownu?
Odpověď: Nejnovější restaurace se jmenuje Pleasure Club.

2. Jaká je kapacita Pleasure Clubu?
Odpověď: Kapacita Pleasure Clubu je 120 míst.

3. Jaká koncepce barem Pleasure Clubu se zaměřuje?
Odpověď: Pleasure Club je podzemní bar, který se zaměřuje na bizarnost.

4. Kdo je kreativním ředitelem Pleasure Clubu?
Odpověď: Kreativním ředitelem Pleasure Clubu je Nick Zavadszky.

5. Jaký program bude nabízet Pleasure Club?
Odpověď: Pleasure Club bude nabízet zábavný program s různými představeními, která budou zdarma a neprůměrná.

6. Kdo vytvořil nápojový lístek pro Pleasure Club?
Odpověď: Nápojový lístek pro Pleasure Club vytvořili barmani Sam Kirk a Matt Whily.

7. Jaké koktejly budou na nápojovém lístku Pleasure Clubu?
Odpověď: Na nápojovém lístku Pleasure Clubu budou koktejly s různými netradičními chutěmi, například koktejl s chutí kuřecího parmezánu.

8. Jaký jídelní lístek bude mít Pleasure Club?
Odpověď: Pleasure Club bude mít omezený jídelní lístek, který zahrnuje čtyři hot dogy.

9. Jakým způsobem se Pleasure Club snažil získat povolení na prodej alkoholu do čtyř hodin ráno?
Odpověď: Získání povolení na prodej alkoholu do čtyř hodin ráno bylo dlouhé, obtížné a nákladné kvůli byrokratickým procesům.

10. Jaké změny byly projednány v parlamentu Nového Jižního Walesu v souvislosti se strategií 24hodinové ekonomiky?
Odpověď: V parlamentu byly projednány legislativní změny v oblasti zvuku a licencování alkoholu jako součást strategie 24hodinové ekonomiky.

Suggested related links:
Pleasure Club