Pulkit Samrat a Kriti Kharbanda si brzy řeknou své ano

Pulkit Samrat a Kriti Kharbanda se brzy stanou manželi. Jejich svatba se uskuteční dnes, a to po dlouhé době, kterou spolu strávili. Slavnostní obřad bude probíhat v tradičním stylem na indické svatbě v hotelu ITC Grand Manesar. Jejich svatba bude intimní a přítomní budou pouze členové rodiny a nejbližší přátelé. Uvádí se, že na svatbě bude kolem 200 hostů.

Podrobnosti o svatebním obřadu jsou zatím tajné, ale víme, že ženich Pulkit Samrat sám vybral svatební menu. Pulkit, který pochází z Dillí, má rád dobré jídlo a udělal maximum, aby na jeho svatbě bylo to nejlepší menu. Podle zpráv ETimes bude ve svatebním menu zahrnuto šest různých druhů chaatu z ikonických míst v Dillí. Navíc byly také zařazeny speciální pokrmy představující různé regiony Indie, které přidávají kulturní bohatství ke svatebním oslavám. Hosté na svatbě Pulkita a Kriti si budou moci vychutnat lahodné pokrmy z Kalkaty, Varanasi, Rajasthanu, Madhya Pradesh, Maharashtry a Dillí.

Podle zpráv se také zúčastnila zvláštního vystoupení Giddha taneční skupina Noor Zory na Haldi ceremonii, která se uskutečnila v rámci předsvatebního obřadu. Dnes se budou Pulkit a Kriti držet svých sikhských tradic a budou mít svatbu podle punjabijských obyčejů. Na základě stejných médií se říká, že svatební téma je v pastelových barvách.

Mezi celebritami, které mají na svatbu přijít, se očekává účast přátel Pulkita a Kriti, jako jsou Ali Fazal, Richa Chadha, Shibani Dandekar, Farhan Akhtar, Varun Sharma a filmař Zoya Akhtar. Pulkita a Kriti se spolu seznamili v roce 2019 a společně se objevili ve filmech Pagalpanti, Veere Ki Wedding a Taish.

Časté otázky (FAQ):

1. Kdy a kde se bude konat svatba Pulkit Samrata a Kriti Kharbandy?
Svatba se bude konat dnes v hotelu ITC Grand Manesar v tradičním indickém stylu.

2. Jaká bude velikost svatebního obřadu?
Svatba bude intimní a přítomni budou pouze členové rodiny a nejbližší přátelé. Očekává se kolem 200 hostů.

3. Jaké pokrmy budou na svatebním menu?
Svatební menu bude zahrnovat šest různých druhů chaatu z ikonických míst v Dillí a speciální pokrmy představující různé regiony Indie.

4. Jaké tradice budou dodrženy během svatby?
Pulkit Samrat a Kriti Kharbanda se budou držet sikhských tradic a svatba proběhne podle punjabijských obyčejů.

5. Kdo jsou někteří z očekávaných hostů?
Mezi očekávanými hosty jsou například Ali Fazal, Richa Chadha, Shibani Dandekar, Farhan Akhtar, Varun Sharma a Zoya Akhtar.

Důležité termíny:

1. Chaat – populární indické pokrmy s příchutí sladko-kyselou, slanou a kořeněnou.

2. Sikhské tradice – náboženské a kulturní tradice spojené se sikhismem, náboženským hnutím v Indii.

3. Punjabijské obyčeje – kulturní tradice a obyčeje spojené s lidem z Pendsabu, severní indického regionu.

Související odkazy:

Etimes (hlavní doména) – Zprávy a články o showbyznysu, Bollywoodu a dalších kulturních a zábavních událostech.

ITC Grand Manesar (hlavní doména) – Oficiální webová stránka hotelu, kde se koná svatba Pulkit Samrata a Kriti Kharbandy.