Výběr dne na talíři

Nedávno jsem měla příležitost ochutnat lahůdky v novém podniku Qura Bar, který se nachází v Regent Hong Kong. I když název může klamat, Qura nabízí mnohem víc než jen koktejly a impozantní sbírku destilátů, což by si zasloužilo samostatný článek. Jeho bistrový styl stojí za to, protože zde podávají útulné pokrmy přímo ve středu “The Curatora”, koncepce, která propojuje celý podnik.

Na našem stolu se objevilo několik chutných jídel, ale moje nejoblíbenější bylo jednoznačně platýz, který byl na talíři označen jako “Výběr dne”. Podával se s omáčkou z hnědého másla, petrželkou a citronem a přidány byly ještě restované zelené fazolky. Miluji ryby, takže když mi byl tento pokrm přinesen, vždycky jsem nadšená. Ryba byla dokonale měkká a pevná atak, takže ji bylo snadno jíst nožem a vidličkou. Koupána v omáčce přinášela tato harmonie chutí stále nové a víc a víc jsem se po ní doslova doslova sápala. Zvláště se mi líbil maso u ocasu, které mělo křupavé a mírně opálené okraje, které ještě více umocňovaly jeho chuť. Prezentace jídla také podtrhovala dojem domácího vaření, což jsem si opravdu užila. – Johanna Muliani, Asistentka vydavatele

Adresa: Přízemí hotelu Regent Hong Kong, 18 Salisbury Rd, Tsim Sha Tsui

Často kladené otázky (FAQ) o Qura Bar:

1. Jaké pokrmy nabízí Qura Bar?
Qura Bar nabízí bistrový styl s útulnými pokrmy. Nabídka zahrnuje rozmanité jídla, včetně chutného platýze s omáčkou z hnědého másla, petrželkou a citronem, doplněného restovanými zelenými fazolkami.

2. Kde se nachází Qura Bar?
Qura Bar se nachází v Regent Hong Kong, konkrétně na adrese Přízemí hotelu, 18 Salisbury Rd, Tsim Sha Tsui.

3. Co je koncepce “The Curatora”?
Koncepce “The Curatora” propojuje celý podnik Qura Bar. Je zde kombinováno bistrový styl s nabídkou koktejlů a impozantní sbírkou destilátů.

4. Jaký je dojem z prezentace jídla v Qura Bar?
Prezentace jídla v Qura Bar podtrhuje dojem domácího vaření. Nabízená jídla jsou nejen chutná, ale také vizuálně působivá.

5. Které jídlo se zvláště líbilo recenzentce?
Recenzentka si v Qura Bar nejvíce oblíbila platýze s omáčkou z hnědého másla, petrželkou a citronem. Ryba byla dokonale měkká a pevná a omáčka přinášela harmonickou kombinaci chutí.

Související odkazy:
Regent Hong Kong