Chutný veganský burger s pikantním dvorcovým dresinkem: The California Ranch Burger od Pretty Good Advice

Pretty Good Advice je typ restaurace, ve které si v průběhu času vyzkoušíte všechny položky na jídelním lístku. Jsem jejím fanouškem od otevření původního místa na ulici Porter Street v Soquelu v roce 2018 a nyní šéfkuchař a majitel Matt McNamara přidal druhou pobočku v centru Santa Cruz, na Pacific Avenue, ve dřívějším domě Pacific Thai. Pohodlně je to jen pár bloků od nové kanceláře Lookout Santa Cruz a již se stalo oblíbeným místem na oběd pro náš tým.

Jídelní lístek Pretty Good Advice nabízí rychlé občerstvení zaměřené na snídaně s vejcem a tofu, burgery s domácí černým fazoleovým kotlíkem, sezónní polévky a saláty, menší snídaňové položky, hranolky, přílohy a veganský zmrzlinový pohár. Ceny pokrmů se pohybují od 5,50 dolarů za sendvič s grilovaným sýrem po 11,50 dolarů za salát s kelí a dýní.

Mým tipem je, že pokud jste tu poprvé, jděte rovnou na veganský burger California Ranch Burger (8,75 dolarů). Je to veganský burger, který si potrpí na chuti a jeho černobabový kotlík připomíná typický fast food burger. Přichází zabalený v papíru a je příjemně neuspořádaný. Kromě salátu, rajčat, okurky a cibule nabízí také výtečný domácí dvorečkový dresink, krémový avokádo a americký sýr (veganský sýr je možné si objednat místo něj). Tento burger je zároveň pikantní, krémový a vydatný.

Máme pro vás také vzrušující novinku: Nové zboží od Lookout Santa Cruz právě dorazilo, ideální pro vás nebo pro vášho foodie přítele. Představujeme Lily Belli zástěru!

Ano, to jsem já. Nejžhavější nová kuchyňská vychytávka je k dispozici zdarma pro nové roční předplatitele, kteří se přihlásí za speciální cenu na Valentýna (nebo Den žen) – 114 dolarů za první rok členství v Lookout. Pro naše stávající členy je zástěra k dispozici za 30 dolarů (Existující členové nás kontaktujte na [email protected], abyste ji získali.)

Nemohu si být jistá, jestli smím něco nazvat s mým podobiznou „skvělé“. Ale pokud jste četli mé články o jídle a pití za posledních 2½ let na Lookout, jistě máme něco společného: Milujeme dobré jídlo. Myšlenka, že nějaká část mě je s vámi v kuchyni, když připravujete jídlo pro rodinu a přátele, zahřívá mé srdce.

Svou zástěru si můžete vyzvednout v naší nové kanceláři Lookout HQ, která se nachází přímo naproti knihkupectví Bookshop Santa Cruz a nad Toque Blanche na Pacific Avenue. První předání zástěry plánujeme na příští čtvrtek 15. února a já tam budu, abych vás přivítala. Potřebujete ji vyzvednout dříve? Pošlete e-mail na adresu [email protected], abyste si domluvili termín.

Přeji vám hodně užitku z vaření a děkuji všem členům Lookout – novým i stávajícím – za vaši podporu!

Pretty Good Advice je typ restaurace, kde si v průběhu času vyzkoušíte všechny položky na jídelním lístku. Je populární restaurací v Santa Cruz a nabízí rychlé občerstvení zaměřené na snídaně, burgery, polévky, saláty a další speciality. Majitel restaurace je šéfkuchař Matt McNamara. Restaurace má dvě pobočky, jednu na ulici Porter Street v Soquelu a druhou na Pacific Avenue v Santa Cruz.

Jídelní lístek restaurace Pretty Good Advice nabízí různá jídla jako snídaňové položky s vejcem a tofu, burgery s fazoleovým kotlíkem, polévky, saláty, hranolky, přílohy a veganský zmrzlinový pohár. Ceny se pohybují od 5,50 dolarů za sendvič s grilovaným sýrem po 11,50 dolarů za salát s kelí a dýní.

Pokud se rozhodnete navštívit Pretty Good Advice poprvé, doporučuji vyzkoušet veganský burger California Ranch Burger, který je oblíbeným jídlem v restauraci. Je pikantní, krémový a vydatný.

Novinkou je také možnost získat zástěru s označením Lily Belli jako dárek pro nové roční předplatitele Lookout Santa Cruz. Pro existující členy je zástěra k dispozici za speciální cenu. Všechny zájemce mohou získat zástěru na adrese Lookout HQ v Santa Cruz.

Doufám, že si vychutnáte vaření a děkuji za vaši podporu Lookout.