Marisi in La Jolla Připravuje Prospěchářskou Večeři pro Přátele Jamese Bearda

Marisi, italská restaurace v La Jolle, se rozhodla uspořádat v březnu benefiční večeři na podporu organizace Friends of James Beard. Tato nezisková organizace podporuje a hájí zájmy lidí působících v potravinářském průmyslu ve Spojených státech. Restaurace Marisi také přispěje částkou z vybraných prostředků na podporu rozvoje James Beard Foundation programů.

Večeře, která se bude konat ve středu 20. března, bude sestavena za pomoci šéfkuchaře Camerona Ingla, který byl do Marisi povolán v minulém roce. Tématem večeře bude “Oslava jara – od Itálie po San Diego”. Marisi tak slibuje jedinečný zážitek, který kombinuje jižanskou kalifornskou přírodu a italský styl.

Kromě Ingla se na večeři podílí i šéfsommeliér Christopher Plaia a viceprezident pro barové a alkoholické nápoje Beau du Bois, kteří připraví výběr nápojů pro tuto zvláštní událost.

Večeře zahrnuje přípitek a pětichodový menu, avšak konkrétní jídla zatím nebyla zveřejněna. S ohledem na to, že restaurace Marisi byla označena za jednu z nejlepších nových restaurací v celém San Diegu, můžete očekávat výjimečné jídlo.

Celkově se jedná o skvělou událost s dobrým účelem, která se koná v jedné z nejlepších italských restaurací v San Diego County.

Na večeři je nutné být starším 21 let. Vstupenky jsou k dispozici začínající od 350 dolarů na webové stránce James Beard Foundation.

Obrázek: Marisilajolla.com

FAQ:

1. Kdy se bude konat benefiční večeře v restauraci Marisi?
Bude se konat ve středu 20. března.

2. Jaký je účel benefiční večeře v restauraci Marisi?
Účelem večeře je podpora organizace Friends of James Beard, která hájí zájmy lidí v potravinářském průmyslu ve Spojených státech. Kromě toho Marisi také přispěje částkou z vybraných prostředků na podporu rozvoje programů James Beard Foundation.

3. Kdo je šéfkuchařem, který sestavil menu pro benefiční večeři v restauraci Marisi?
Šéfkuchařem večeře je Cameron Ingla.

4. Jaké je téma večeře?
Tématem večeře je “Oslava jara – od Itálie po San Diego”, která kombinuje jižanskou kalifornskou přírodu a italský styl.

5. Kdo se ještě podílí na večeři?
Na večeři se podílí také šéfsommeliér Christopher Plaia a viceprezident pro barové a alkoholické nápoje Beau du Bois, kteří připraví výběr nápojů pro večer.

6. Jaké jídla budou podávána během večeře?
Konkrétní jídla zatím nebyla zveřejněna.

7. Kde mohu získat vstupenky na večeři?
Vstupenky jsou k dispozici na webové stránce James Beard Foundation začínající od 350 dolarů.

8. Jaký je věkový limit pro účast na večeři v restauraci Marisi?
Na večeři je nutné být starším 21 let.