Nova kuchařka pro fanoušky vzduchových fritéz: Dokonalý pomocník v kuchyni

Amazon prodává kuchařku, která je perfektním dárkem pro fanoušky vzduchových fritéz za 280 Kč a je nazývána „herní změna“. Kniha nazvaná „Bored of Lunch“ od Nathana Anthonyho se momentálně nachází na 6. místě žebříčku bestsellerů na Amazonu. Obvykle stojí 560 Kč, ale v rámci jarní slevové akce Amazonu je nyní za polovinu ceny. Samozřejmě, že ji lze také zakoupit v obchodech Argos, WH Smith a Waterstones, ale na Amazonu je levnější. Pokud preferujete digitální knihy, je zde i verze pro Kindle za 220 Kč.

“Pokud máte Kindle, který stojí od 2 300 Kč, můžete si přečíst miliony titulů zdarma, pokud máte předplatné Kindle Unlimited” uvedl prodavač ze společnosti Amazon.

Kniha „Bored Of Lunch“, dostupná na Amazonu, je kniha s 192 stranami obsahující jednoduché a zdravé recepty pro vzduchové fritézy. Podle zpráv Manchester Evening News najdete v ní lahodná jídla jako kuře “Firecracker” a tacos s rybou, ale i sladkosti jako koblihy. BBC Good Food ji označila za nejlepší knihu s zdravými recepty pro vzduchové fritézy. Pokud potřebujete vzduchovou fritézu, společnost Ninja snížila cenu svého modelu Ninja Foodi Max o třetinu.

“Mnoho lidí opravdu zbožňuje knihu „Bored Of Lunch“. Na Amazonu má hodnocení 4,5 z 7 432 recenzí, na Argos pět hvězd z čtyř recenzí a ve Waterstones perfektní hodnocení ze tří recenzí,” uvedl spokojený zákazník. Další zákazníci vyjádřili svou radost s tím, že kniha jim pomohla začít vařit zdravěji a ušetřit peníze na fast foodech. Nicméně, ne všichni byli stejně spokojení. Někteří zákazníci vyjádřili nespokojenost s omezeným obsahem knihy.

Další doporučovanou knihou je „How to Make Anything in an Air Fryer“ od Hayley Dean, která získala skvělé recenze se 4,5 hvězdami z 366 recenzí. Knihu lze zakoupit na Amazonu za poloviční cenu, pouze za 308 Kč. Kniha „Bored of Lunch“ je k dispozici na Amazonu za 256 Kč, v Argosu za 280 Kč, ve WH Smith za 481 Kč a ve Waterstones za 536 Kč. Pokud se chcete neustále informovat o novinkách a recenzích v oblasti nakupování, rozhodně se přihlaste k odběru novinek e-mailem.

Časté otázky:

1. Kolik stojí kuchařka “Bored of Lunch” od Nathana Anthonyho na Amazonu?
Kuchařka “Bored of Lunch” od Nathana Anthonyho stojí na Amazonu obvykle 560 Kč, ale v rámci jarní slevové akce je momentálně za 280 Kč.

2. Kde lze zakoupit kuchařku “Bored of Lunch” od Nathana Anthonyho kromě Amazonu?
Kuchařku lze zakoupit také v obchodech Argos, WH Smith a Waterstones, ale na Amazonu je levnější.

3. Je k dispozici digitální verze kuchařky “Bored of Lunch” pro Kindle?
Ano, je zde i verze pro Kindle, která stojí 220 Kč.

4. Jaké recepty lze najít v knize “Bored of Lunch” od Nathana Anthonyho?
V knize “Bored of Lunch” od Nathana Anthonyho najdete jednoduché a zdravé recepty pro vzduchové fritézy, včetně jídel jako kuře “Firecracker” a tacos s rybou, a také sladkostí jako koblihy.

5. Která kniha je doporučována v článku jako další možnost?
Další doporučovanou knihou je “How to Make Anything in an Air Fryer” od Hayley Dean, která získala skvělé recenze.

Definice klíčových pojmů:

– Vzduchová fritéza: Kuchyňský spotřebič, který připravuje jídlo pomocí horkého vzduchu cirkulujícího kolem potravin, což umožňuje křupavou a zdravou přípravu bez potřeby použití oleje.

– Kindle: Elektronická čtečka knih vyvinutá společností Amazon, která umožňuje ukládání a čtení elektronických knih.

Navrhované odkazy na relevantní webové stránky:

amazon.com (Amazon)

argos.co.uk (Argos)

whsmith.co.uk (WH Smith)

waterstones.com (Waterstones)