Rabba Fine Foods and Good Shepherd Ministries připravují oběd na Super Bowl pro bezdomovce

Rabba Fine Foods a Good Shepherd Ministries opět spojily síly a připravují společně večeři na den Super Bowlu pro bezdomovce v Torontu. Super Bowl je skvělou příležitostí se sejít s přáteli a oslavit hru za dobrého jídla, ale tyto organizace se snaží zajistit, že bezdomovci v komunitě nebudou vyloučeni.

Rabba Fine Foods získal potravinové dary od různých partnerů, včetně Pizzeria Libretto, Maple Leaf Foods a Lassonde. Další partneři zahrnují také Campbell’s, Heritage Foods, Bush Brothers a Conagra. Společně pomáhají doručit pokrm pro Super Bowl a také další jídla pro příští týdny pro více než 100 mužů v Good Shepherd Ministries.

Donované potraviny zahrnují lahodnou pizzu, kuřecí křídla, párky, hranolky, cibulové kroužky, nápoje a další. Navíc zde jsou také 2 500 svačin, které vydrží delší dobu než jen den hry. Služba s jídlem se uskuteční 11. února a začne v 17:30.

Domov bezdomovců Good Shepherd za rok 2023 podával přes 330 020 jídel. Útulek také zaznamenal téměř 30% nárůst poptávky po jídle, kdy denně podává přes 1000 jídel a svačin.

V Torontu se koná mnoho míst, která pořádají večírky při sledování velkého zápasu tento víkend. Některé z nich také nabízejí ceny a slevy na jídlo a pití. Super Bowl LVIII se koná v Allegiant Stadium v Las Vegas, Nevada, USA, a budou na něm hrát Kansas City Chiefs proti San Francisco 49ers.

Časté otázky (FAQ):
1. Proč Rabba Fine Foods a Good Shepherd Ministries spolupracují na večeři pro bezdomovce v den Super Bowlu?
– Tyto organizace se snaží zajistit, že bezdomovci v komunitě nebudou vyloučeni z oslav a dobrého jídla. Super Bowl je skvělou příležitostí se sejít s přáteli, a tyto organizace chtějí poskytnout bezdomovcům stejnou příležitost.

2. Kdo přispěl potravinovými dary pro večeři?
– Rabba Fine Foods získal potravinové dary od různých partnerů, včetně Pizzeria Libretto, Maple Leaf Foods a Lassonde. Dalšími partnery jsou Campbell’s, Heritage Foods, Bush Brothers a Conagra.

3. Jaké potraviny byly darovány?
– Mezi darované potraviny patří pizza, kuřecí křídla, párky, hranolky, cibulové kroužky, nápoje a další. Navíc bylo připraveno 2 500 svačin, které vydrží delší dobu.

4. Kdy se koná večeře pro bezdomovce?
– Večeře se koná 11. února a začíná v 17:30.

5. Kolik jídel podal domov bezdomovců Good Shepherd za rok 2023?
– Domov bezdomovců Good Shepherd podal přes 330 020 jídel za rok 2023.

6. Jaký byl nárůst poptávky po jídle v útulku?
– Útulek zaznamenal téměř 30% nárůst poptávky po jídle, kdy denně podává přes 1000 jídel a svačin.

7. Kde se koná Super Bowl LVIII?
– Super Bowl LVIII se koná v Allegiant Stadium v Las Vegas, Nevada, USA.

Odkazy:
Rabba Fine Foods
Good Shepherd Ministries
Pizzeria Libretto
Maple Leaf Foods
Conagra