Zdravé ořechové přísady Diamond of California® představuje novou řadu ochucených lískových a vlašských ořechů pro vylepšení salátů a dalších jídel

STOCKTON, Californie – Diamond of California®, stoletý výrobce specialit z ořechů “Domácími sesměsný” a průkopník výrobků z ořechů, jako jsou lahodné ořechové svačiny, ořechové piškotové kůrek a ořechové piškotky, oznámil uvedení svého nejnovějšího objevu, křupavých ořechových posypů (doporučená prodejní cena: 2,99 USD/85g). Křupavé ořechové posypy jsou vyrobeny z malých kousků ořechů, bohatých na živiny (vynikající zdroj ALA-Omega 3) a vlašských ořechů, a jsou obohaceny jednoduchými přísadami, které vytvářejí ochucený posyp pro saláty, pečené brambory, přílohy zeleniny a další. Křupavé ořechové posypy jsou nyní k dispozici online i ve výdejnách po celé zemi ve čtyřech příchutích, včetně slaného bůčku bez slaniny, zahradnického ořechu bez mléka, pokapaných ořechů a pokapaných vlašských ořechů.

Diamond of California® pokračuje v používání ořechů pro vytváření inovativních a funkčních produktů, které dělají domácí jídla jednoduchá a chutná,” řekl Craig Tokusato, obchodní ředitel Diamond of California®. “Všichni víme, že malý přídavek chuti a křupavosti zvedne jakékoliv jídlo, takže doufáme, že tato nová řada připravených k použití křupavých ořechových posypů inspiruje domácí kuchaře k vytvoření dobrého jídla ještě lepšího. Doporučujeme je použít všude tam, kde byste přidali kousky slaniny, křupavé cibulky nebo krutony.”

Křupavé ořechové posypy Diamond of California® jsou nyní k dostání po celé zemi na shop.diamondnuts.com a v sekci salátových posypů v hlavních prodejcích, jako jsou Food Lion, Winn-Dixie, Lowes Foods, Food City, Big Y, Gelson’s, Save Mart, Lucky, Food Maxx, a brzy také na Amazonu. Pro více informací o křupavých ořechových posypech a pro další informace o Diamond of California® navštivte jejich webovou stránku nebo sledujte @DiamondNuts na Instagramu a Facebooku.

O Diamond of California® Diamond of California®, stoletý výrobce specialit z ořechů, spolupracuje s pěstiteli ořechů od roku 1912, což z něj činí jednoho z prvních průkopníků farmy až na stůl. Společnost balí čerstvé vlašské ořechy, mandle, vlašské ořechy a další kuchařské ořechy ve formě celých, nakrájených, na kostičky a na plátky. Jejich nejnovější inovace, hotové piškotové korunky a hotové ořechové svačiny, lze najít v oddělení pečení a svačin. Hlavní sídlo Diamond of California® se nachází ve Stocktonu v Kalifornii, v srdci státu, kde se nachází většina jejich sadů. Diamond of California® věří, že oříšky dělají dobré jídlo ještě lepším. Proto nabízejí čerstvé, kvalitní a vynikajícě chutnající ořechy, které jsou opravdu určeny pro domácnost, již více než 100 let.

Časté dotazy (FAQ) o křupavých ořechových posypech od Diamond of California®

Co jsou křupavé ořechové posypy?
Křupavé ořechové posypy jsou novým produktem od Diamond of California®, který je vyroben z malých kousků živinami bohatých ořechů (jako je vlašský ořech) a dalších přísad. Posyp je ideální pro saláty, pečené brambory, přílohy zeleniny a další pokrmy.

Kde se dají křupavé ořechové posypy zakoupit?
Křupavé ořechové posypy od Diamond of California® jsou k dispozici online na shop.diamondnuts.com a také ve vybraných prodejnách, jako jsou Food Lion, Winn-Dixie, Lowes Foods, Food City, Big Y, Gelson’s, Save Mart, Lucky, Food Maxx a brzy také na Amazonu.

Proč použít křupavé ořechové posypy?
Křupavé ořechové posypy jsou vynikajícím způsobem, jak přidat chuť a křupavost do vašich jídel. Jsou skvělou alternativou kouskům slaniny, křupavým cibulkám nebo krutonům. Použití křupavých ořechových posypů může zlepšit chuť jakéhokoliv jídla.

Jaké jsou dostupné příchutě křupavých ořechových posypů?
Křupavé ořechové posypy jsou k dispozici ve čtyřech příchutích: slaný bůček bez slaniny, zahradnický ořech bez mléka, pokapané ořechy a pokapané vlašské ořechy.

Jaké jsou další produkty od Diamond of California®?
Diamond of California® je stoletý výrobce specialit z ořechů, který nabízí širokou škálu produktů. Mezi ně patří také hotové piškotové korunky a hotové ořechové svačiny. Tyto produkty můžete najít v oddělení pro pečení a svačinky.

Další informace o Diamond of California®
Pro více informací o křupavých ořechových posypech a dalších produktech od Diamond of California® navštivte jejich webovou stránku nebo je sledujte na sociálních sítích:
– Instagram: @DiamondNuts
– Facebook: DiamondNuts

Definice klíčových pojmů:
– Diamond of California®: Stoletý výrobce specialit z ořechů, který se specializuje na produkty z ořechů, jako jsou křupavé ořechové posypy, hotové piškotové korunky a hotové ořechové svačiny.
– Křupavé ořechové posypy: Nový produkt od Diamond of California®, vyrobený z malých kousků bohatých ořechů a dalších přísad, který slouží jako výborný posyp pro saláty, pečené brambory a další jídla.
– Vlašský ořech: Jedna z hlavních surovin použitá v křupavých ořechových posypech. Je to ořech bohatý na živiny a významný zdroj ALA-Omega 3.

Související odkazy:
– Webová stránka Diamond of California®: Odkaz na web
– Instagram Diamond of California®: Odkaz na Instagram
– Facebook Diamond of California®: Odkaz na Facebook