Přidejte se k nám na lahodné jídlo a skvělým účelům!

Panama City, Florida – Již čtvrtý rok v březnu slavíme Měsíc povědomí o vývojových poruchách a při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat na nezapomenutelný gastronomický zážitek, který bude zanechávat stopu nejen na Vaší chutí, ale i v srdci.

V pátek 22. března nás můžete navštívit v restauraci Sodexo v nemocnici HCA Florida Gulf Coast, kde nám bude část z celého obratu dne venována pro Arc of the Bay. Svou výživou si tělo posílíte a zároveň přispějete našemu společnému cíli – poskytovat kritickou podporu a služby dospělým s postižením v naší komunitě. Tentokrát vás čekají těstoviny s bylinkovou omáčkou!

V Arc of the Bay jsme přesvědčeni, že spolu můžeme dosáhnout ještě víc. Naše organizace se zaměřuje na programy, které pomáhají našim klientům s postižením rozvíjet jejich schopnosti a získávat nová dovednosti. Pokud chcete zjistit více informací o našich programech, naleznete je zde. Přijďte se k nám přidat na skvělé jídlo, zábavu a skvělý účel.

Stále věříme, že společnost si musí být vědoma potřeby zapojit se a pomáhat těm, kterým je to nejvíce potřeba. Rok 2024 je vhodnou příležitostí, abychom si připomněli, že každý z nás může být hrdý na to, že přispívá ke zlepšení životů lidí s postižením. Naše oddělení je připravováno s láskou a pečlivostí a my vám přinášíme výjimečný zážitek, který pomáhá a mění skutečnosti.

Těšíme se na Vás, abyste se k nám přidali na skvělou akci, kde nebudou chybět lahodné jídlo, zábava a příležitost dělat dobrou věc pro druhé. Věříme, že společnými silami můžeme zanechat nevyhasínající stopu a přinést pozitivní změny do života lidí s vývojovými poruchami. Navíc, jak se říká: “Láska i léčba začíná naše chuť a vůně!”

Často kladené otázky:

1. Kdy a kde se koná gastronomická akce pro Měsíc povědomí o vývojových poruchách?
Odpověď: Akce se koná v pátek 22. března v restauraci Sodexo v nemocnici HCA Florida Gulf Coast v Panama City, Florida.

2. Komu bude část výtěžku z akce věnována?
Odpověď: Část z celého obratu dne bude věnována pro Arc of the Bay, organizaci poskytující kritickou podporu a služby dospělým s postižením v komunitě.

3. Jaká jídla budou na akci podávána?
Odpověď: Na akci budou podávány těstoviny s bylinkovou omáčkou.

4. Jaká je hlavní činnost organizace Arc of the Bay?
Odpověď: Organizace se zaměřuje na programy, které pomáhají klientům s postižením rozvíjet jejich schopnosti a získávat nové dovednosti.

Definice:

– Měsíc povědomí o vývojových poruchách: Jedná se o iniciativu, která se koná každý rok v březnu a slouží ke zvyšování povědomí o vývojových poruchách a poskytování podpory těm, kteří s nimi žijí.

– Arc of the Bay: Jedná se o organizaci poskytující podporu a služby dospělým s postižením v komunitě.

Suggested related links:
Arc of the Bay (hlavní doména)
HCA Florida Gulf Coast (hlavní doména)