Zážitek z all-inclusive letoviska Hilton Cancun Mar Caribe

Není nic lepšího než slunečný mexický výlet, zejména když na severovýchodě, kde žiju, je mrznutí. Téměř všechny americké letecké společnosti létají do Cancúnu, oblíbeného místa pro dovolenou pro Američany hledající zábavu na slunci. Popularita mexického poloostrova Yucatan se v posledních letech jen zvyšuje. Až tak, že několik amerických dopravců se chystá spustit provoz na zbrusu novém letišti Tulum International (TQO).

Když jsem se dočetl, že na trh přichází nová nabídka v oblasti all-inclusive, zdálo se mi to jako perfektní čas navštívit místo, kde jsem ještě nebyl. All-Inclusive resort Hilton Cancun Mar Caribe otevřel vloni koncem roku a já se těšil, že jej vyzkouším na bratrský výlet, na který jsem se připravoval. Byla to perfektní příležitost strávit čas na pláži se svým bratrem Shanem Hendersonem.

Zřídka se stane, že z all-inclusive resortu odcházíte s tím, že jídlo bylo vzrušujícím zážitkem, ale to je v případě Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resortu rozhodně pravda. Rozmanitost gastronomie, přátelská obsluha a moderní pokoje s výhledem na oceán mě zanechaly ohromeného a rád bych tento objekt doporučil.

Co je Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort?
Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort je středně velký rezort v oblíbené části Hotel Zone v Cancúnu, která v podstatě připomíná dlouhý L-tvarovaný ostrov nazvaný Isla Cancun. Je to asi 10 mil od Cancúnského mezinárodního letiště (CUN). Taxi vás vyjde asi na 40-55 dolarů za cestu. Hotel také může zajistit sdílenou službu van za 38 dolarů na osobu (všimněte si, že je k dispozici pouze mezi 7. a 19. hodinou) nebo soukromé vozidlo pro tři osoby ve stejné skupině, bez omezení času, za 84 dolarů.

Hilton převzal bývalý rezort Royal Uno All-Inclusive Resort & Spa, provedl kompletní renovaci a proměnil objekt v nejnovější přírůstek značky na populárním trhu hotelů v Cancúnu. Jedná se o 14. all-inclusive objekt Hiltonu na světě – trh, kde dosahuje velkého úspěchu.

FAQ

1. Co je Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort?
Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort je středně velký rezort v oblíbené části Hotel Zone v Cancúnu, který nabízí all-inclusive služby. Nachází se asi 10 mil od Cancúnského mezinárodního letiště (CUN) a je ideální pro dovolenou na slunci.

2. Jak se dostanu z letiště do Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort?
Z letiště můžete se dostat do rezortu taxíkem za cenu asi 40-55 dolarů. Hotel také poskytuje sdílenou službu van za 38 dolarů na osobu nebo soukromé vozidlo pro tři osoby ve stejné skupině za 84 dolarů.

3. Co nabízí Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort?
Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort nabízí širokou škálu služeb a aktivit pro hosty, včetně gastronomie, moderně zařízených pokojů s výhledem na oceán a přátelské obsluhy.

4. Jaké jsou ceny za ubytování v Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort?
Ceny za ubytování v rezortu se mohou lišit v závislosti na termínu a typu pokoje. Doporučuje se kontaktovat rezort přímo pro aktuální informace.

5. Má Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort pláž?
Ano, rezort má vlastní pláž, kterou si hosté mohou užívat během svého pobytu.

6. Jak si zarezervuji pobyt v Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort?
Pro rezervaci pobytu v rezortu Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort se doporučuje navštívit oficiální webovou stránku rezortu, kde je možné provést rezervaci online nebo kontaktovat rezort telefonicky.

Definitions:
– All-Inclusive: termín zahrnuje různé služby a aktivity v rámci ceny ubytování, jako jsou jídlo, nápoje a zábava.
– Hotel Zone: oblíbená část Cancúnu, kde se nachází mnoho hotelů a rezortů.
– Cancúnské mezinárodní letiště (CUN): hlavní mezinárodní letiště v Cancúnu.

Suggested related links:
Hilton